З сесійної зали

15 вересня відбулася тридцять сьома сесія селищної ради сьомого скликання.

У переддень проведення сесії та 11 вересня працювали постійні комісії селищної ради.

Приємним моментом початку сесії стало вручення грамоти новосанжарцю - сержанту запасу Лелюху Олегу Дмитровичу, від Міністерства Оборони України.

На пленарне засідання тридцять сьомої сесії селищної ради прибуло 18 депутатів із 26 обраних, розглянуто 36 питань порядку денного.

Сесія пройшла швидко, в обстановці конструктивного діалогу. Підбиваючи підсумки, селищний голова Інна Коба подякувала депутатів за злагоджену роботу, закликала усіх дотримуватися карантинних заходів, берегти себе, своїх рідних та жителів громади.

З сесійної зали

Міністерством соціальної політики України з 1 вересня 2020 року розпочато реалізацію пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної  допомоги «пакунок малюка» у 20202021 роках», порядок та умови реалізації якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Проєкт передбачає надання жінкам, які народили у 2020-2021 роках дітей, замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» - грошову компенсацію у розмірі 5,0 тис.грн., яка зараховується на спеціальний рахунок АТ КБ «ПриватБанк».

Кошти компенсації можна використати протягом одного року з моменту зарахування на спеціальний рахунок шляхом придбання дитячих товарів та товарів для породіллі, визначених пунктом 4 Порядку вищезазначеної постанови, у закладах торгівлі, які є учасниками пілотного проєкту.

Суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють продаж споживчих товарів безпосередньо населенню для особистого споживання, запрошуємо до участі у проєкті шляхом приєднання до публічного договору з Мінсоцполітики за посиланням http:www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html.

До уваги жителів громади!

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що 24.09.2020 з 10.30 до 15.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).

Послуги МCЦ МВС:

– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);

– видача міжнародного посвідчення водія(при наявності медичної довідки);

– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

До уваги жителів громади!

11.09.2020 року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають:по вулицях: Калинова, Козацька, Миру, П’ятенка.

З 10 вересня Новосанжарською селищною радою, з метою запобігання поширенню COVID-19, будуть проводитись заходи з дезінфекції проїжджих частин доріг, тротуарів, зупинок та дитячих майданчиків селища.