Вдалого старту ДЮСШ!

На одному подиху промайнуло літо і вже пролунали добре всім знайомі звуки шкільних дзвоників, голосно осолосивши про початок нового навчального року. Прийдучи на переше своє заняття вихованці ДЮСШ, вочевидь, будуть здивовані змінами, які сталися із фасадом приміщення, його внутрішніми перетвореннями. «Школа існує з 2004-го року, - розповідає директор Юрій Стрюк. Вона завжди виконувала головну свою функцію – задіяти підростаюче покоління, гартувати і, тим самим, виховувати у нього правельні орієнтири у житті, спрямовані на здоровий спосіб життя. Тому дефіциту в учнях ми ніколи не відчували, чого не можна сказати про фінансування закладу».Донедавна приміщення спортшколи потребувало ремонту. Якщо ззовні вигляд був більш-менш пристойним, то всередині ховалася катастрофа - грибок поїв стіни, у великому залі для боксу місцями прогнила і провалюється підлога, у непривабливому вигляді перебували роздягальня та санвузли. Попередні балансоутримувачі, не звертали уваги на приміщення багато років, а фактично виконували функцію власників майна.З переходом школи на баланс Новосанжарської селищної ради, розпочалося відродження занедбаного приміщення. Дбаючи про всебічний розвиток дітей, селищна рада на чолі із головою Інною Кобою, прикладають чимало зусиль для того, аби забезпечити гідні умови для занять спортом у приміщенні ДЮСШ.Торік, за виділені з бюджету селищної ради кошти, було вирішено життєво важливе питання електропідведення, а отже, і опалення в зимовий період. Додав значних зручностей як дітям, так і вчителям прибудований до приміщення у минулому році запасний вихід. Не менш урожайним на перетворення у ДЮСШ стало цьогорічне літо. Капітальний ремонт роздягальні, туалету, душової, великого залу для заняття боксом, малого залу для заняття пауерліфтингом, коридорів, зовнішні роботи – ось неповний список всього зробленого. Наразі ремонтні роботи добігають кінця і скоро оновлена школа зустріне своїх вихованців. Їх у цьому навчальному році – 207. 168 із них – діти, що проживають на території Новосанжарської ОТГ, 39 – вихованці з інших громад: Лелюхівки, Руденківки, Клюсівки, Малого Кобелячка, Дубини, Кунцево, Супротивної Балки, Соколової Балки. Не вдаючись до цифр перерахованих чи неперерахованих коштів за навчання дітей деякими громадами і районом, (адже для самих вихованців навчання абсолютно безкоштовне), хочеться побажати учням та їх наставникам вдалого старту, хороших тренувань та рекордних досягнень у облаштованих приміщеннях!

Вдалого старту ДЮСШ!

Важлива інформація для пасічників

Шановні власники пасік, зверніть увагу на п.7  нижчевказаної Постанови та перелік необхідних документів для отримання дотації. Новосанжарська селищна рада приймає документи до 01 жовтня 2020 року

Важлива інформація для пасічників

День знань!

Вересень… На дворі терпко пахне осінню. Стишилися звичні пташині голоси, іржа в’їлась у зачіски каштанів, у кронах беріз зажевріли жовті вуглинки. Але сонце все ще розливає над землею надзвичайну благодать, лоскочучи променями останні спалахи айстр, жоржин та чорнобривців, в яких потонула велична споруда – наша Новосанжарська школа. Виблискує чотирьохповерхова красуня великими вікнами, манить просторими класами, скликає малиновим дзвоном школярів. І вони, веселі та життєрадісні, стікаються гомінкими струмочками до її порогу з усіх куточків Новосанжарщини, щоб впевнено крокувати країною знань, відчути тепло і підтримку вчителів, зустріти привітні посмішки друзів - однокласників. А ще – щоб здобути впевненість у своїх силах, розкрити свої здібності і таланти і пишатися тим , що навчаються в одній з найкращих шкіл.

День знань!