Новини селищної ради

МІні-футбольний турнір у День Незалежності України

У День Незалежності України у селищі відбулося футбольне  свято, на яке завітали кращі команди Новосанжарщини за підсумками зимового чемпіонату 2019-2020.

Урочиста частина змагань розпочалася Державним Гімном  України та церемонією нагородження, яку провела селищний голова Інна Коба. Інна Олександрівна привітала учасників, побажала їм вдалої гри, наголосивши на  потребі підтримати спорт Новосанжарщини та покращити його метаріально-технічну базу для розвитку, зміцнення здоров»я нашої молоді та збільшення майстерності футболістів для участі в чемпіонаті області виключно з місцевої молоді.

За підсумками зимового чемпіонату трійку переможців склали команди "Маяк"-  М.Кобелячок, "Зоря"- Руденківка,"Сокоріль"-Нехворощанська ОТГ, які були нагородженні кубком чемпіонів, медалями, почесними грамотами ВФСТ"Колос".

Після нагородження, розпочався міні-футбольний турнір, який пройшов за коловою системою, четвертою командою були господарі "Нові Санжари" (молодь).

З стовідсотковим результатом переможцями стала команда «Маяк» з Малого Кобелячка, друге місце між собою розділили руденківська "Зоря" та нехворощанська «Сокоріль».  Традиційно чемпіони були нагороджені кубком та грошовою премією від Новосанжарського селищного голови.

Кращі гравці турніру Гусак Євген, Яловега Ростислав, Мокляк Владислав, Бойко Артем, Дашівський Сергій, Бурлаковський Сергій отримали грамоти ФФНР ВФСТ"Колос".

Проведений турнір не лише виявив сильніших, а й охопив завдання підготовки наших міні-футбольних команд у змаганнях ВФСТ " КОЛОС" серед ОТГ області,

які відбудуться 29 серпня у Решетилівці, Машівці, Піщаному. Тож до нових зустрічей і вдалих ігор на футбольний полях....

МІні-футбольний турнір у День Незалежності України

Зі святом!

Дорога Громадо!

Сердечно вітаю вас із національним святом  - Днем Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію - золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження та духовної свободи.

Кроки незалежності стали для всіх нас тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд.

Впевнена, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашого селища, району та усієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно, з натхненням,  кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, проникнеться гордістю за нашу Україну почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергія впевненості у власних силах і переконаннях. Разом ми сильні, непереможні, єдині! Разом ми – Україна! Гордімося тим, що ми – Українці! Слава Україні!

Зі святом!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

Зі святом!

Відзначили День Державного Прапора України та День Незалежності України

За сприяння Новосанжарської селищної ради, за участі працівників центру культури і дозвілля, зразкового дитячого вокального ансамблю «Веселка» під керівництвом Наталії Рябухи, прогресивної молоді селища та громадськості сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня  Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Відзначили День Державного Прапора України та День Незалежності України

Зі святом!

Крилатий вітер розвіває стяг –

Блакить із золотом на нім переплелися,

Наш прапор майорить неначе птах:

Народ не вмер й нікому не скорився!

Ми пишемо історію землі,

Своєї незалежної країни,

Ми –  громадяни, рідної землі.

Держава наша – вільна Україна.

З часів далеких відгомін іде

Про прадідів, відвагу, мужність, славу.

Наш прапор житнім золотом цвіте;

Він – символ незалежної держави.

Знамення сяє сонцем золотим,

Небесною виблискує блакиттю…

З ним здобували все, що є святим;

І нас із ним нікому не скорити.

Зі святом вас, шановна громадо!

З повагою - селищний голова Інна Коба

Зі святом!

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що 27.08.2020 з 10.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія(при наявності медичної довідки);– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

ОГОЛОШЕННЯ