Новини селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що 27.08.2020 з 10.30 год в Новосанжарському районі надаватиме послуги Мобільний сервісний центр МВС Полтавської області (місце: майданчик (автомобільна стоянка) за адресою: Нові Санжари, вулиця Незалежності 34/1 (навпроти адмінбудинку Новосанжарської селищної ради).Послуги МCЦ МВС:– реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;– заміна посвідчення водія (при наявності медичної довідки);– видача міжнародного посвідчення водія(при наявності медичної довідки);– прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.З детальною інформацією про надані послуги, ціну можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області http://pol.hsc.gov.ua/ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. (05344) 3-13-83

ОГОЛОШЕННЯ

З професійним святом!

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом, яке, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.

Від Вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля, життя наших домашніх улюбленців та свійських тварин.

Хай втілюються в життя Ваші плани та задуми на радість усім нам та на благо розквіту нашої громади!

Зичу Вам, Вашим рідним і близьким надії на щасливе майбутнє, прихильності долі і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

З професійним святом!

З професійним святом!

Дорогі будівельники та представники суміжних професій – архітектори, проектувальники, інженери, дизайнери, робітники! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом! В усі часи будівельники виступали потужним двигуном економічного розвитку. Ви є локомотивом, що забезпечує робочі місця, нове житло та соціальну інфраструктуру для громадян, нові можливості для кар'єрного зростання, виховання дітей, спорту, відпочинку та гармонійного розвитку в умовах сучасного сьогодення. Робота кожного з вас надзвичайно важлива. Будівельник – це професія, яку завжди поважали і якою пишалися. Це синонім честі, совісті і достоїнства. Величезна вдячність усім будівельникам за благородну працю, за вміння «давати результат», за відповідальність і любов до своєї роботи! Зичу Вам здоров'я, благополуччя, миру та нових захоплюючих проектів! Зі святом, будівельники!З повагою – селищний голова Інна КОБА

З професійним святом!

Меморандум підписано

Сьогодні в Новосанжарській територіальній громаді відбулася важлива подія – підписання Меморандуму про партнерство з компанією SKL Іnternational, що діє на замовлення шведського агенства міжнародного розвитку Sida.Предметом цієї угоди є встановлення партнерства реалізації проекту, головною метою якого є будівництво центру надання адміністративних послуг у Нових Санжарах.Радіємо з того, що в майбутньому ЦНАП стане не тільки одним із центрів суспільного життя з високим рівнем комфорту для населення, а й окрасою селища та об»єктом зразкового благоустрою.

Меморандум підписано