Новини селищної ради

Із сесійної зали

5 серпня відбулася тридцять шоста позачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

У переддень проведення сесії працювали постійні комісії селищної ради.

На пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії селищної ради прибуло 20 депутатів із 26 обраних, розглянуто 8 питань порядку денного. 

Сесія пройшла швидко, в обстановці конструктивного діалогу. Підбиваючи підсумки, селищний голова Інна Коба Олександрівна закликала усіх берегти себе та своїх рідних та подякувала депутатів за злагоджену роботу.

Із сесійної зали

ДО ВІДОМА ГРОМАДИ!

ДО ВІДОМА ГРОМАДИ!

За ініціативи та пропозиції селищного голови Інни Коби з 3 серпня кожен житель Новосанжарської, Малоперещепинської та Руденківської ОТГ, а також Лелюхівської, Малокобелячківської, Великокобелячківської, Попівської, Супротивнобалківської, Стовбино-Долинської, Судівської, Кунцівської сільських рад зможуть отримати безкоштовні юридичні консультації та послуги від кваліфікованого юриста, який працював старшим слідчим обласної прокуратури, прокурором району та адвокатом

Кошеля Миколи Федоровича.

Часи прийому з 9.00 до 12.00 кожного понеділка та п»ятниці у приміщенні Новосанжарської публічної бібліотеки (вул.Центральна, 25 на першому поверсі).

ДО ВІДОМА ГРОМАДИ!

У Новосанжарській громаді побудують ЦНАП за шведським проєктом: 6 серпня - підписання Меморандуму

6 серпня о 12:00 у Новосанжарській ОТГ на Полтавщині відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю громади та Програми ЄС «U-LEAD з Європою» щодо  будівництва Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у громаді.

Очікується, що будівництво завершиться до кінця 2020 року, а для відвідувачів ЦНАП почне працювати у лютому 2021 року. У новій будівлі ЦНАП, створеній за шведським проєктом, буде облаштовано 11 робочих місць. Планується, що у ЦНАП надаватиметься понад 150 послуг, включно з реєстрацією місця проживання, бізнесу, нерухомості, актів цивільного стану, послугами соціального характеру, пенсійними та іншими послугами необхідними для мешканців громади та району. Також у ЦНАП буде встановлена електронна черга та передбачене місце для встановлення паспортної станції. Планується, що новостворений  ЦНАП обслуговуватиме як мешканців Новосанжарської громади, так і всього району.

Участь у події підтвердили:

Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації України, Сусанна Делланс, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Sida, представник Полтавської ОДА, Інна Коба, голова Новосанжарської ОТГ. Для представників ЗМІ буде організовано трансфер з Полтави.

Увага: акредитація на подію є обов’язковою і триває до 12:00, 05.08.2020.

Для акредитації, будь ласка, звертайтеся до комунікаційних експертів напрямку з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»: Олена Молодцова, +38 063 184 53 26, olena.molodtsova@ulead.org.ua, Вікторія Залозна, +38 093 169 24 26, victoriia.zalozna@ulead.org.ua 

Дата та місце:
6 серпня 2020, 12:00-14:00
площа перед Будинком культури, вул. Центральна, 20, смт Нові Санжари, Полтавська область.

У Новосанжарській громаді побудують ЦНАП за шведським проєктом: 6 серпня - підписання Меморандуму

Здай! Розкажи! Збережи!

НОВОСАНЖАРСЬКА ОТГ ГОТОВА В СЕБЕ ПРИЙМАТИ ОБЛАСНИЙ ЕКОБУСЕкобус – це пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів (відпрацьованих батарейок, люмінесцентних ламп та ртутних термометрів), який курсуватиме кожним районом Полтавської області.Цей мікроавтобус (Fiat Ducato) придбаний та переобладнаний за кошти обласного бюджету у 2019 році в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки». Обліковується на балансі Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради (КАТП).У 2020 році працівником КАТП пройдено навчальні курси та отримано свідоцтво державного зразка «Про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів». Для безпечної та кваліфікованої роботи водія Екобуса розроблено і затверджено всі необхідні нормативні документи.Для мешканців Полтавської області ця послуга буде безкоштовною. Кожний мешканець нашої громади у визначений час і місце зможе прийти і здати використані батарейки або лампи, чи непрацюючі термометри на утилізацію.Витрати, пов’язані з перевезенням та утилізацією небезпечних побутових відходів, здійснюватиме Новосанжарська селищна рада.Три тижні тому в Диканьці презентували пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів, який курсуватиме на території Полтавської області – екобус. Передбачається, що його робота спочатку фінансуватиметься навпіл з обласним бюджетом, далі громади робитимуть це самостійно.За ініціативи селищного голови Інни Коби було прийнято рішення приєднатися до цього корисного еко-проєкту. Тож відповідально та добросовісно збираємо вказані небезпечні відходи, правильно їх пакуємо і чекаємо перший виїзд екобуса у Нові Санжари 06 серпня 2020 року, у традиційний для нашої громади чистий четвер, з 10:00 до 12:00 год. за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 25, на подвір'ї публічної бібліотеки Новосанжарської селищної ради, де усі бажаючі протягом двох годин зможуть здати небезпечні відходи. Умови прийому батарейок: в картонній чи пластиковій ємності або іншій безпечній тарі.Умови прийому ламп і термометрів: у непошкодженому вигляді у паперовій упаковці чи пергаментному папері.

Здай! Розкажи! Збережи!

Новина правовий вісник

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області повідомляє про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У липневому номері читайте інтерв'ю з Олександром Барановим, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги, який розповідає про роботу адвокатів – ключових партнерів системи безоплатної допомоги.

Безоплатна правова допомога тепер і в мобільному - презентовано новий застосунок системи БПД.

Чим займається поліцейський омбудсмен – розказує Наталія Нечепуренко, підполковник поліції, Уповноважений з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності у Полтавській області.

У рубриці актуальна тема поговоримо про децентралізацію, навіщо Україні потрібні нові райони?

Про електронні трудові книжки інформує ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області в рубриці зміни у законодавстві.

Серед постійних рубрик видання: громадські радники інформують, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися -

https://cutt.ly/LsnBQe7

Новина правовий вісник

Випускникам 2020-го довелося багато чого спробувати вперше – дистанційну освіту, онлайн-уроки, домашні завдання по вайберу, перенесення пробного ЗНО. І ось подолавши усі перипетії пандемічного завершення навчального року, склавши ЗНО, випускники діждалися цього знаменного дня – вручення документів про освіту.