Новини селищної ради

До уваги жителів громади!

03.08. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв’язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають:

по вулицях – Автомобілістів, Гоголя, Пушкіна, Центральна, провулках – Спортивний, відділ освіти, Новосанжарський інклюзивний центр, Новосанжарський СТК, ФОП Сліпко Ж.М., ФОП Скубій А.В., ФОП Пустовий Р.А., Нова Почта, ФОП Матірна В.О., автомагазин «Гараж», ФОП Булочніков.

Карантин вніс свої корективи у звичний розпорядок життя багатьох українців. Та все ж таки, порядок і чистота у селищі та прилеглих до підприємств, установ, організацій територій – це показник їх культури і злагодженості колективів.

30-го липня - Світовий день протидії торгівлі людьми. Щорічно, у цей день, міжнародні та неурядові організації проводять в Україні інформаційні кампанії. Їхня мета - розповісти якомога більшій кількості громадян, наскільки поширеною і небезпечною є торгівля людьми у світі.Ці кампанії очолює Міністерство соціальної політики України, яке є національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми. Його партнерами виступає низка організацій, які мають значний досвід у боротьбі з торгівлею людьми.Зокрема, представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ - IOM Ukraine). Це - провідна міжурядова організація, яка у глобальному масштабі займається проблемами переміщених осіб, потенційних мігрантів, постраждалих від торгівлі людьми та представників інших уразливих груп. За останні 10 років понад 10 тисяч українців, постраждалих від торгівлі людьми, отримали допомогу від МОМ. Діяльність МОМ в Україні:- Допомога ВПО та громадам, котрі зазнали наслідків конфлікту;- Протидія торгівлі людьми; - Управління міграцією та кордонами;- Використання потенціалу міграції для розвитку;- Сприяння культурному розмаїттю та інтеграції мігрантів;- Медичні послуги та подорожня допомога мігрантам.Більше іформації можна побачити за посиланням: https://www.facebook.com/work.safe.ua/

Дорогі наші торгові працівники!

Повноцінне життя не можливо уявити без вас, а професія «продавець» є однією  з найбільш поширених і повсюдно затребуваних у світі.  В усі часи його величність Торгівля мала важливе значення в житті держави і  кожного з нас. Наша громада не є виключенням. Щодня ми відвідуємо  магазини, торгові палатки, і, звичайно, центральний ринок. 

Шановні працівники торгівлі! 

Щиро вітаю Вас із професійним святом!  Нехай і надалі Ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торгівельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості сервісу. Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, вагомих професійних здобутків і звичайно грошовитих покупців. 

З повагою – селищний голова Інна КОБА