Від щирого серця з ювілеєм!

25 липня завітав 90-річний ювілей до учасника війни, ветерана педагогічної праці, шанованої серед колег та багатьох поколінь учнів Бунецької Зінаїди Григорівни.

Більше тридцяти років Зінаїда Григорівна віддала школі. У вчительки був особливий дар – складні речі пояснювати просто і доступно для дитячого розуміння. Мабуть тому у багатьох її вихованців хімія і біологія були  улюбленими предметами.

«Діти дуже любили Зінаїду Григорівну, - згадує колишня учениця, а нині завуч Новосанжарської школи Тетяна Селюк, -  Мабуть тому, що вона нас дуже любила. Добра, чуйна, вона знаходила підхід до кожного учня і батькам навіть про не дуже старанних і дисциплінованих знаходила сказати щось хороше. Тепер, через багато років ми із вдячністю згадуємо скільки сил і енергії віддавала нам Зінаїда Григорівна, готуючи позакласні заходи, подорожуючи із нами. Тож і ми не забуваємо про нашого улюбленого класного керівника».

Сьогодні у Зінаїди Григорівни Бунецької особливий день – День народження! І до помешкання вчительки з квітами, дарунками і щирими словами вітань ідуть друзі, сусіди та багаточисленні її учні.

Від імені новосанжарської громади Зінаїду Григорівну Бунецьку з ювілеєм вітали селищний голова Інна Коба та голова селищної ветеранської організації Дмитро Павлик.

Від щирого серця з ювілеєм!

До уваги жителів громади!

24.07. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають:

по вулицях - Незалежності (частково),8 Березня, Маджарянська (частково) та провулках 8 Березня, Гористий.

До уваги жителів громади!

Екскурсія «Маловідома Новосанжарщина»

Вчора у сквері Полтавської битви зібралась чимала група людей: селищний голова Інна Коба, працівники селищної ради, жителі та гості Нових Санжар. Організаторами соціально-просвітницького проекту «Маловідома Новосанжарщина»  стали наші земляки - Юрій Коцегуб, Георгій Сьомін та Сергій Підгорний.

«Ідея створення маршруту у мене виникла ще  близько п’яти років тому, а так як невідомих фактів було багато, вдалося реалізувати її саме зараз. Разом, нам вдалося зібрати матеріал та створити цікавий піший авторський  туристичний маршрут по історії в містечку якому живемо» - сказав Юрій Коцегуб.

Розпочалася екскурсія біля пам’ятного знаку Полтавської битви. Далі була стара школа, єврейське кладовище, місця тогочасних церков, фортеці, маєток графа Перцовича та інше.

Приємним сюрпризом під час пішого походу, стало  запрошення до молодіжного центру Друкарня, де змогли трішки перепочити, випити прохолодної води, гарачого чаю/кави та пригоститися солодкими смаколиками.

Екскурсія вдалася. Це було емоційно і інформативно, душевно і цікаво. Дякуємо нашим Гідам за приємну подорож у минуле, за чудовий вечір, за любов до маленької батьківщини та її мешканців.

Дві години промайнули наче п’ять хвилин, а жада слухати не вщухала ще довго.

Ви просто МОЛОДЦІ!

Екскурсія «Маловідома Новосанжарщина»

Сьогодні в селищі

Після вчорашньої бурі в центрі селища впало дерево.

Сьогодні зранку працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради взялися ліквідовувати наслідки стихії: розпилювати стовбур, прибирати гілля, все це вивозити.

Проводяться роботи по обкошуванню трояндових клумб.

Згодом роботи відділу благоустрою продовжаться у парку «Перемога» навколо оглядового майданчику. (Фото додадуться)

А працівниці КП «Джерело» взяли на себе догляд за трояндами: обполюють, підпушують грунт навколо найчарівніших квітів, аби згодом ті віддали новосанжарцям і гостям селища свою незрівняну вроду.

Сьогодні в селищі

«О, спорт! Ти – життя!»

«О, спорт! Ти – життя!». Ці слова ініціатора відродження Олімпійських змагань П'єра де Куберте́на особливо актуальні зараз. Адже, спорт дає можливість не лише виявити найспритнішого, найсильнішого, найдостойнішого мирним шляхом, а й об'єднати країни, народи, громади.Відношення спільноти до спорту показує рівень її цивілізованості, культурності, а з тим – рівень її зрілості. У селищі Нові Санжари завжди було багато сподвижників спорту, прихильників здорового способу життя. А з побудовою стадіону спорт став невід'ємною частиною життя багатьох новосанжарців. Все ж, добре тим, хто проживає неподалік стадіону. А от заняття спортом для мешканців району вулиці Чкалова унеможливлювалися значною відстанню. За вирішення цього важливого питання взялася Новосанжарська селищна рада на чолі із селищним головою Інною Кобою. Інна Олександрівна, із властивим їй творчим і, одночасно, раціональним підходом, продумала все до дрібниць: міні-футбольне поле обов'язково повинно бути огородженим, адже поряд знаходиться дитячий майданчик. Зараз вже стовпці для огородження забетоновано. Тривають роботи по кріпленню метало-огороджувальних конструкцій. Разом з тим, аби наповнити світ дитинства яскравими барвами, робітниці бригади здійснюють фарбування ігрових споруд. Зовсім скоро спортивно-ігрова зона, що по вулиці Чкалова стане улюбленим місцем для дорослих і малих місцевих жителів.

«О, спорт! Ти – життя!»