Шановні жителі Новосанжарської ОТГ та гості селища!

Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності чи її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя в парках, зелених насадженнях, газонів та інших територій у населених пунктах тягне за собою адміністративну, а іноді і кримінальну відповідальність.

З професійним святом!

Невтомні працівники різноманітних звітів, зведень, балансів і правильного світу цифр!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем бухгалтера й аудитора!

Сьогодні можна забути про нелегку щоденну роботу, адже:

Всім бухгалтерам громади

Радість хай несе їх свято,

Щоб надалі працювалось

З задоволенням, завзято.

Щоб і вдома, й на роботі

Настрій гарним був завжди,

І була достойна плата

За бухгалтерські труди.

Нехай Ваше щастя буде безкінечним, кохання — безмежним, удача — безкрая. Бажаю величезних успіхів, сімейного затишку та добробуту!

З повагою селищний голова – Інна КОБА

З професійним святом!

Департамент агропромислового розвитку в межах своїх повноважень забезпечує реалізацію державної аграрної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки області, захист прав і законних інтересів товаровиробників, супровід механізму надання фінансової підтримки сільськогосподарським товаровиробникам усіх форм власності та господарювання; здійснює заходи, спрямовані на інноваційно- інвестиційний розвиток галузей агропромислового виробництва та сільських територій.

Працівники Департаменту надають консультації стосовно:

- питань участі аграріїв у програмах підтримки агропромислового комплексу області;

- застосування норм Порядків використання коштів за державними та регіональними програмами;

- надання водних об’єктів та земельних ділянок водного фонду в користування на конкурентних засадах (земельних торгах) для рибогосподарських потреб та цілей аквакультури;

- створення фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

- розвитку малого підприємництва, зокрема у тваринництві, та створення громадських пасовищ. Селяни, які тримають від трьох і більше корів, можуть отримати компенсацію витрат по штучному осіменінню, за придбані доїльні апарати та інше обладнання;

- розвитку садівництва та ягідництва.

З актуальними новинами та важливою інформацією в аграрному секторі області, а також з додатковими можливостями залучення ресурсів для розвитку аграрного сектору Ваших громад Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Департаменту http://apk.adm-pl.gov.ua/  та на сторінці у Facebook  https://www.facebook.com/apkpoltava/.

НОВОСАНЖАРСЬКА ОТГ ГОТОВА В СЕБЕ ПРИЙМАТИ ОБЛАСНИЙ ЕКОБУСЕкобус – це пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів (відпрацьованих батарейок, люмінесцентних ламп та ртутних термометрів), який курсуватиме кожним районом Полтавської області.Цей мікроавтобус (Fiat Ducato) придбаний та переобладнаний за кошти обласного бюджету у 2019 році в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки». Обліковується на балансі Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради (КАТП).У 2020 році працівником КАТП пройдено навчальні курси та отримано свідоцтво державного зразка «Про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів». Для безпечної та кваліфікованої роботи водія Екобуса розроблено і затверджено всі необхідні нормативні документи.Для мешканців Полтавської області ця послуга буде безкоштовною. Кожний мешканець нашої громади у визначений час і місце зможе прийти і здати використані батарейки або лампи, чи непрацюючі термометри на утилізацію.Витрати, пов’язані з перевезенням та утилізацією небезпечних побутових відходів, здійснюватиме Новосанжарська селищна рада.Три тижні тому в Диканьці презентували пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів, який курсуватиме на території Полтавської області – екобус. Передбачається, що його робота спочатку фінансуватиметься навпіл з обласним бюджетом, далі громади робитимуть це самостійно.За ініціативи селищного голови Інни Коби було прийнято рішення приєднатися до цього корисного еко-проєкту. Тож відповідально та добросовісно збираємо вказані небезпечні відходи, правильно їх пакуємо і чекаємо перший виїзд екобуса у Нові Санжари 06 серпня 2020 року, у традиційний для нашої громади чистий четвер, з 10:00 до 12:00 год. за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 25, на подвір'ї публічної бібліотеки Новосанжарської селищної ради, де усі бажаючі протягом двох годин зможуть здати небезпечні відходи. Умови прийому батарейок: в картонній чи пластиковій ємності або іншій безпечній тарі.Умови прийому ламп і термометрів: у непошкодженому вигляді у паперовій упаковці чи пергаментному папері.

По вулиці Чкалова біля дитячого майданчика працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради розпочали роботи по впорядкуванню території під футбольне міні поле. З подальшим ходом робіт будемо вас ознайомлювати.

Шановна громадо!

Вітаю всіх з гарним та чарівним святом літа, сонця, води, землі, квітів, трав, любові – Івана Купала.

Сьогодні наші предки святкували Івана Купала, це та ніч, коли все зло залишається по іншу сторону багаття.

Нехай же так і буде в житті кожного з нас, нехай квітку папороті знайде кожен, кому потрібно диво.

Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу.  Хай разом з вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в  Україну. Хай добробут і злагода  запанує у кожній хаті.

Бажаю Вам, дорогі жителі громади, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя! Зі святом вас!

З повагою селищний голова Інна Коба