Шановні працівники, ветерани та пайовики споживчої кооперації!

Щиро вітаю вас із Міжнародним Днем кооперації – Святом єдності світового кооперативного руху. В Україні споживча кооперація була і залишається ефективною формою забезпечення економічних, соціальних і культурних потреб людей.

Тож, бажаю, щоб Ви, шановні кооператори, і надалі гуртували людей навколо спільних інтересів, стимулювали до втілення нових бізнес-ідей, сприяли розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, розширенню партнерських зв’язків.

Миру, щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових здобутків на благо рідного селища, бажаю вам у цей день.

Хай здійснюються всі ваші задуми та сподівання, а повсякденна невтомна праця дарує задоволення і приносить щедрі плоди.

Низький уклін, божого благословення вам і вашим родинам.

З повагою селищний голова Інна Коба

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності", звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації.

Відео можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=149638436645144&id=100964974845824

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України. Це свято, яке відтепер відзначається 2 липня, запроваджене цьогоріч з ініціативи Президента України з метою відзначення ролі працівників податкової служби у реалізації державної податкової політики.

Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.
На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Своєю помітною працею Ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.
Саме завдяки вашій чіткій і злагодженій роботі держава виходить на більш стабільне, прогнозоване наповнення бюджетів усіх рівнів.

Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії. Сердечно бажаю вам принциповості і
відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Щороку 1 липня українські архітектори та поціновувачі архітектурних шедеврів країни відзначають своє професійне свято – День архітектури України.Так, День архітектури України святкується на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури. В указі Президента України № 456/95 від 17 червня 1995 року йдеться: «Встановити День архітектури України, який відзначати щорічно 1 липня — у Всесвітній день архітектури».

Дорогі архітектори!

Бажаю Вам, щоб очі були гострі, лінії, накреслені вашою рукою, чіткі і вірні, щоб ваша голова була невичерпним джерелом геніальних думок та ідей, а найголовніше, щоб ваші прекрасні задуми завжди втілювалися в життя і ніколи не залежувалися в папці! Щоб дрібні негаразди і великі невдачі ніколи не вибивали вас із колії, а нелегка робота архітектора завжди виводила вас на дорогу, збудовану вами ж!

З повагою Інна Коба

День молоді – це одне з найдинамічніших свят - ну, а як же інакше – адже їм, молодим - скрізь дорога! Відкритий увесь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом!

Молодість – фундамент для серйозного, надійного майбутнього. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати життя так, як ви мріяли про це в дитинстві. Щоб молодість була не настільки серйозною, як того хочуть інші, а трохи безрозсудною, легкою, але при цьому енергійною і нешкідливою. Щоб вас не обходила стороною вечорами романтика, а  авантюри, до яких так часто вдається молодь, закінчувалися тільки хорошим, міцним результатом!

Шановна новосанжарська громадо!

Щиро вітаю Вас з Днем молоді! Залишайтеся молодими протягом усього свого життя, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати,будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам! Будьте щасливі!

З повагою селищний голова ІннаКоба