Новини селищної ради

Шановна громадо!

28 червня 1996 року ввійшло в історіюУкраїни, як день великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

  Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це.

Важливо, щоб положення, які зафіксовані на сторінках  Конституції, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою нашого повсякденного життя. Ми повинні відчувати себе захищеними і вільними, а одним з головних суспільних ідеалів має залишатися принцип верховенства права.

  Нехай же у національне свято – День Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

 Бажаю всім взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру. Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення. 

З повагою селищний голова Інна Коба 

Сьогодні, напередодні державного свята Дня Конституції та Дня молоді в кабінеті селищного голови відбулося нагородження представників Новосанжарської громади за активну життєву позицію та участь у громадському житті селища. Квітами, грамотами та сертифікатами на суму 500 гривень були нагороджені:

— СКУБІЙ АНДРІЙ - організатор і учасник створення дитячого майданчика;

— ДМИТРЕНКО АНАТОЛІЙ - редактор газети «Наша районка»;

     — ВОРОНЬКО АЛІНА - провідний інспектор Новосанжарського районного сектору філії ДЧ «Центр пробації» в Полтавській;

      — АФАНАСЬЄВА ОЛЕНА - фахівець із соціальної роботи Новосанжарського РЦСССДМ;

      — КІРНОС НАТАЛІЯ - головний спеціаліст відділу бюро правової допомоги;

—    МУКОВОЗ МИХАЙЛО - головний спеціаліст Новосанжарського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області;

—    СТРЮК ЮРІЙ -  директор ДЮСШ Новосанжарської селищної ради;

—   РЯБУХА ДМИТРО - викладач початкового спеціалізованого навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа» Новосанжарської селищної ради;

—    ЛОГУНОВ ВЛАДИСЛАВ - студент  Харківського інституту фізкультури, майстер спорту з пляжного волейболу;

       — РЕШІТНИК ОЛЬГА - учитель  початкових класів філії «Зачепилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ім.Бориса Олійника» Новосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної  ради;

         — БОРТ ОЛЕНА - студентка Полтавського державного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка;

— КОЦЕГУБ ЮРІЙ-  письменник, історик, дослідник;

— БАРАНОВИЧ ВІТАЛІЙ - голова ГО федерації Новосанжарського футболу;

—   СЄРГЕЄВА ЛЮДМИЛА - начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету селищної ради;

—    КИРЧАТА ДІАНА - учениця Новосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,  учасниця проекту «Бюджет участі»;

—    ПІДОПРИГОРА СЕРГІЙ - приватний підприємець.

 

Квітами та сертифікатами на суму 1000 гривень нагороджені переможці конкурсу «Неписана історія» у номінації «Сімейна реліквія» - Антон Добриденко, 20 років, студент ІІІ курсу Харківського національного фармацевтичного університету та Аліна Гудзь, 29 років, учитель географії та інформатики Кунцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів переможниця у номінації «Служіння батьківщині і обов'язку».

 

«День молоді – це свято тих людей, на які покладаються надії, з ким пов’язане наше майбутнє, незалежно від віку. Тому бажаю вам залишатися молодими протягом усього свого життєвого шляху. Бо Молодість – це стан душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани, виконувати задумане, всупереч усім труднощам! А Конституція – яка є Основним Законом держави, нехай завжди буде вашим гарантом та оберегом народовладдя, гуманізму, демократії та законності» - побажала присутнім селищний голова Інна Коба.

Музика й поезія ввійшли в його душу і серце ще з дитинства. Цілющим чистим джерелом витікають вони з батьківської хати, де народився самодіяльний поет, композитор, співак Петро Іванович Скубій.

Саме сьогодні він святкує свій ювілей – 70 років. З нагоди такої поважної дати до ювіляра завітала селищний голова Інна Коба.

Тож, шановний Петро Іванович, приймайте ще раз вітання в цей святковий день. Нехай струни Вашої душі завжди дзвенять від радості, а серце завжди буде наповнене мелодією любові. Бажаємо безперебійного творчого процесу, постійного натхнення і стимулу до дії. А головне – міцного здоров’я.

З «U-LEAD з Європою» до ЦНАПу

Вже незабаром у Нових Санжарах запрацює єдиний центр з надання адміністративних послуг, до створення якого долучилися українські та шведські експерти.

Відтепер всі послуги, за якими раніше треба було обійти не одну структуру і просидіти в черзі не одну годину, а часом і день, можна буде отримати в одному місці. Це і реєстрація місця проживання жителів, нотаріальні, соціальні, пенсійні, земельні послуги, послуги місцевого значення, реєстрація бізнесу та нерухомості.

ЦНАП модернізований за європейськими стандартами, він буде доступний і для осіб з функціональними обмеженнями.

Допомогу в інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням Новосанжарська ОТГ отримає в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

У громаді переконані, що ЦНАП стане дієвим прикладом ефективного партнерства між ОТГ та міжнародною донорською програмою, завдяки якому тисячі мешканців отримають доступ до якісних адмінпослуг.

З «U-LEAD з Європою» до ЦНАПу

Відбулася тридцять п"ята чергова сесія

23 червня відбуласятридцять п»ятачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

У переддень сесії та у п»ятницю, 19-го червня, працювали постійні комісії селищної ради.

На пленарне засідання тридцять п»ятої чергової сесії селищної ради прибуло 18  депутатів із 26 обраних, розглянуто 28 питань порядку денного. 

Незважаючи на значний об»єм роботи, сесія пройшла швидко, в обстановці конструктивного діалогу, адже всі, без виключення, питання були схвалені одноголосно.

Цікавими і змістовними були презентації керівників закладів культури – Новосанжарської публічної бібліотеки та ЦКД про роботу за минулий рік.

На завершення сесії селищний голова Інна Коба під оплески присутніх квітами та сертифікатом на 500 гривень привітала депутата селищної ради Валентину Гур»єву із Днем медичного працівника, який нещодавно відзначався в Україні.

Підбиваючи підсумки, Інна Олександрівна закликала усіх берегти себе та своїх рідних та подякувала депутатів за злагоджену роботу.

Відбулася тридцять п"ята чергова сесія

У зв’язку із поширенням на території України коронавірусної інфекції COVID-19 та введенням карантинних обмежень, активно працює комісія техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради.

З початку року відбулося вже чотирнадцять засідань даної комісії.

19-го червня члени комісії зібралися, аби обговорити питання: «Про епідемічну ситуацію на території Новосанжарської ОТГ в умовах послаблення протиепідемічних заходів та продовження карантину з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної   хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Було також обговорено попутні питання щодо графіків роботи магазинів, кафе, об’єктів виїзної торгівлі на території Новосанжарської ОТГ.

У роботі комісії взяли участь запрошені: старший дільничний офіцер поліції Новосанжарського ВП ГУМП в Полтавській області Манько О.А., помічник лікаря-епідеміолога відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Новосанжарського районного управління ГУ ДПСС в Полтавській області Неберя С.В.