Вітаємо ювілярів!

Перший місяць літа приніс хороші і теплі події:
6 червня відзначила почесний 90-річний ювілей Ганна Федорівна Кулішова, а 15 червня завітало 85-річчя до Андрія Андрійовича Спиці.
Шановані і знані у селищі, вони, кожен на своєму посту, присвятили себе служінню людям.
Ганна Федорівна більше тридцяти років віддала школі. Її словесність не в одного покоління новосанжарських випускників і нині викликає найприємніші спогади. А уроки життя, якими наставниця щиро ділилася зі своїми вихованцями стали для них просто безцінними. Не дивно, що педагог від Бога носить почесне звання – заслужений учитель України.
Трудове життя Андрія Андрійовича переплелося в унісон із споживчою кооперацією, якій присвятив 42 роки. І шлях - продавець, заготівельник, заступник директора заготконтори, директор заготконтори, голова правління Новосанжарського районного споживчого товариства – яскраве тому підтвердження.
Від імені новосанжарської громади ювілярів вітали селищний голова Інна Коба та голова селищної ветеранської організації Дмитро Павлик.

Вітаємо ювілярів!

Річки, у тому числі і Ворскла, здатні роками накопичувати різні види  забруднень. Відкладення мулу, цвітіння води, обростання берегів очеретом, поширення інших рослин – далеко не повний перелік факторів, що відштовхують нас від таких приємних у літню спеку водних процедур.

На цьому тижні працівники бригади з благоустрою Новосанжарської селищної ради займаються очищенням  Ворскли від заростей рослинності, яка через уповільнення течії річки поширилася останнім часом.

Разом з очищувальними роботами поетапно проводиться подальший благоустрій центрального пляжу. (фото додаються та поновлюються в ході виконаних справ)

Незвично відбувається найрадісніше свято навчального року.

Сьогодні школа провела його на честь учнів  9 класу Зачепилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ім. Бориса Олійника, які по праву є випускниками 2020-го року.

У своєму навчальному класі діти отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Це перший документ, який дає право робити усвідомлений вибір щодо подальшого навчання. З вітальними словами до них звернулися селищний голова Інна Коба та очільник закладу Марія Краснюк.

Тож, вітаємо вас, дорогі випускники, зі святом! Хай ваша доля  буде чистою і величною, а на життєвому шляху зустрінеться багато добрих людей.  В добрий путь!

До уваги жителів громади!

16. 06. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають:

по вулицях - Молодіжна, Гагаріна, Ювілейна, Нова, Слюсарна, Вернадського, Соборності, Автомобілістів, Полтавська, Козацька, Затишна, Калинова, Пам»яті, Дружби, 8 Березня, Миру, П»ятенка, Шкільна, частина вул. Незалежності (гора), частина вул. Центральної;

провулках - Комунарський, Ювілейний, Слюсарний, Кустарний, Гоголя, Пушкіна, 8 Березня, Підгірний, Тракторний, Шкільний, Спортивний, Новий, Автомобілістів;

проїздах - Ювілейний та Слюсарний.

До уваги жителів громади!

9 червня відзначаємо найтепліше свято — Міжнародний День друзів, який присвячено дружнім відносинам між людьми. Свято стало дуже популярним попри те, що воно неофіційне.

Присвячується цей день друзям і близьким людям, які завжди підтримають і не залишать у біді. У цей світлий і добрий день люди радують один одного теплими словами любові та підтримки.

До речі, у календарі існують іще свята присвячені темі дружби. Це День дружби 30 липня, який присвячується дружнім відносинам між країнами, національностями й культурами, у третю неділю серпня відзначають День жіночої дружби, а третій тиждень травня – Тиждень давніх і нових друзів. Є навіть Міжнародний місяць дружби — лютий.

Дружба завжди була великою цінністю у житті людини, адже відшукати по-справжньому вірного друга вважається удачею. Дружбу можна легко втратити, але хто шукає — знаходить, адже дружба ні до чого не зобов’язує і зобов’язує до всього. Дружба між людьми буває різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. А потрібна звичайна увага, якою ми можемо з легкістю поділитися зі своїм другом.

Для того, щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам надають ці люди, і було створено це тепле свято — День друзів.

Так що давайте показувати своїм друзям, наскільки вони важливі для нас, незалежно від політичних поглядів і різних життєвих ситуацій. Подякуйте їм за те, що вони є у вашому житті.