Шановна громадо!

На п'ятдесятий день після Великодня християни відзначають велике свято — Трійцю. У народі її ще називають Зеленими святами. Різні обряди супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Тож, прийміть найщиріші вітання з цим світлим святом. Хай у цей день зміцняться наші надії на гідне майбутнє, а Боже благословення допоможе втілити у життя найкращі задуми, щоб усі ми,дорослі і діти, щасливо жили у розквітаючій країні. Хай наші серця наповнюються добром та любов’ю до ближніх.

Нехай Господь береже Україну та кожного з нас!

З повагою селищний голова Інна Коба

Шановні журналісти!

У вашій великій творчій сім’ї – професійне свято.
З нагоди відзначення Дня журналіста щиро вітаю всіх, хто  помисли свої, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі.

Зміни в суспільно-політичному житті країни породжують нові виклики, що постають перед українськими журналістами. І якщо часи владного тиску на медіа вже відійшли в минуле, то зараз актуальною проблемою для журналістів є вміння користуватися свободою слова, усвідомлюючи при цьому велику відповідальність за кінцевий результат своєї роботи.

Чесна журналістика – невід’ємна складова розвинутого демократичного суспільства. І тому попри все працівники українських ЗМІ мають сьогодні не зраджувати власну совість, бути відповідальними і професійними.

Впевнена, що Ви -журналісти з гідністю впораєтесь з цим завданням. Адже вам не звикати завжди бути на передовій у боротьбі за правду, об’єктивність та справедливість.

Бажаю вам, шановні журналісти, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті –яскравими, а гонорари – високими. Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

З повагою селищний голова Інна Коба

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться від поїздки на транспорті, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття в своєму дворі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Нагородження переможців та учасників онлайн конкурсу малюнків "Досить чекати - будемо малювати".
Дітки, ви молодці! Кожному з вас вдячність за участь у конкурсі, старання та креативність.

Кожен з нас в житті зіштовхується з різноманітними формами господарських відносин: укладення договорів купівлі-продажу, набуття чи втрати права власності тощо. Всі ці процедури регулюються Господарським законодавством, а спори між учасниками таких відносин врегульовують Господарські суди. До слова, історія сучасного українського суду почалася зі становленням незалежності. 4 червня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон "Про арбітражний (господарський) суд". А вже 6 листопада того ж року був прийнятий Арбітражно-процесуальний кодекс України.
Тож, не забутьте сьогодні привітати знайомих, друзів, близьких, рідних, які своє життя зв’язали з цією професією.

Адже, авторитет системи господарських судів багато в чому залежить вiд суддів та працiвникiв апаратів судів, які зорієнтовані на добросовісну працю, порядність, зрілість, прийняття мудрих, виважених, законних рішень, державницький підхід до всіх питань.

Прохолодний і багатий на дощі травень врешті передав свої повноваження  червню. Далі буде видно наскільки перший літній місяць буде прихильним до нас і багатим на сонячні, безхмарні дні. Та поки що про відкриття пляжного сезону годі і мріяти. Ми ж не будемо засмучуватися з цього приводу, краще пройдемося чистими, такими багатими на яскраві кольори санжарськими вулицями, вуличками, провулками, прогуляємось обраним до смаку парком, відвідаємо якусь із численних зон для відпочинку. Куди не кине око – скрізь відчувається господарська рука Інни Олександрівни, скрізь вбачається притаманний їй смак і властивість не тільки бачити красу, а щоденно втілювати цю красу у життя. Зранку берегиня селища встигне багато де побувати, багато чого підмітити. Там – не прибрано, там треба підгребти, пофарбувати, а он там вже пора покосити. Розпорядження голови швидко й ретельно виконають працівники бригади з благоустрою Новосанжарської селищної ради на чолі із начальником  Юрієм Сімейсько, інспекторами Василем Радчичем та Іриною Корнієнко. У будь-якій справі селищну раду завжди підтримують комунальники разом з керівниками Наталією Давиденко і Сергієм Бортом. Ось і сьогодні робота «кипіла» у центрі селища, парку Матері, на територіях дитячого майданчику, що в районі автоколони та пляжу, що неподалік колишнього будинку відпочинку.

З огляду на те, скільки всього робиться для благоустрою селища, стараннями якої кількості людей створюється неповторна новосанжарська аура, в якій так спокійно, затишно і красиво відпочивається санжарцям і гостям селища,   хочеться звернутися до кожного. Не допускайте ганебних вчинків! Бережіть рідні і милі серцю краєвиди! А головне - будьте господарями у нашому спільному домі! Тоді новосанжарська краса збережеться на багато років для наших дітей і внуків.