Першого червня, у день захисту дітей, після тривалої перерви відновлять роботу дошкільні заклади селища (крім груп раннього віку – діти 2-3-х років).

Наразі у дитячих садках тривають ремонтні роботи. Тож новосанжарську дітвору старшого віку гостинно зустрінуть оновлені їхні другі домівки.

У понеділок, 25 травня, в Україні відзначається День філолога.

Лінгвісти і літературознавці, вчителі та викладачі в галузі літератури і мови, бібліотекарі та перекладачі й усі, хто пов’язав свою освіту і професійну діяльність з філологією, ви - щодня стоєте на варті наших культурних і духовних цінностей, не дозволяючи неуцтву проникати і пускати своє коріння в середовище нашого підростаючого покоління, допомагаєте сучасному суспільству зберігати актуальні знання, протидіючи плутанині і втрати смислових зв’язків нашої власної культурної традиції.

Бажаю незгасної любові до рідної мови і мовлення, цікавих відкриттів і знахідок, розширення знань і кругозору, великого внеску у вивчення історії духовних цінностей народу і значних особистих досягнень у діяльності. З професійним святом Вас!

З повагою селищний голова Інна Коба

Переможцем цьогорічного фотоконкурсу "Вишиванка-мій генетичний код" з результатом 695 голосів стає Марійка Двірна з Нових Санжар! Вітаємо!!!! Марійка вже отримала свій приз. А ми щиро дякуємо усім  учасникам фото-батла за такі чудові фото, не прощаємось, а чекаємо на зустріч з вами у інших конкурсах від Новосанжарської селищної ради.

З метою розвитку молодіжної політики в громадах Полтавської області за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації комунальною установою «Обласний молодіжний центр» планується проведення практичних вебінарів у форматі Public Talk (громадські обговорення).

27.05.2020 року о 13.00 відбудеться вебінар «Let´s make молодіжний центр у громаді». Основна мета: дати розуміння що таке молодіжний центр, правова складова його створення, аналіз ситуації з розвитку молодіжної політики в області, обмін досвідом створення центрів та наповнення молодіжними проєктами.

28.05.2020 року о 13.00 відбудеться вебінар «Молодіжна рада: модно чи/і корисно».  Серед тем, які будуть висвітлені , наступні: Дорожня карта молодіжної політики, «молодіжна рада» та процедура її створення.

Запрошуємо до участі у вебінарах профільних заступників, спеціалістів по роботі з молоддю, місцевих активістів, старшокласників, громадськість та всіх, хто цікавиться розвитком молоді.

Для участі у вебінарах потрібно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/tyQuGRO. Кількість місць – 100 учасників. Вебінари пройдуть на платформі Zoom, додаток якої потрібно завантажити на персональний гаджет (телефон, планшет, комп’ютер). Контактна особа: Світлана Громцева – директорка комунальної установи «Обласний молодіжний центр» (066-37-29-629)

«В кожнім році два Миколи: на першого Миколи не буває холодно ніколи, а на другого Миколи (19 грудня) не буває тепла ніколи», — каже народне прислів’я. Сьогоднішнє свято — одне з найпопулярніших у народі. Встановлене з нагоди перенесення в 1087 р. мощів святого Миколи Чудотворця з лікійського міста Мири в Малій Азії до італійського міста Бара.

На цій події був присутній невідомий українець, як припускають, переяславський єпископ Єфрем, який і запровадив у нас відзначення цього дня.

Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Нехай же нікого він не обійде своєю добротою і допомогою. Нехай супроводжує кожного сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без допомоги!  Нехай ваші добрі побажання здійснюються, а Святий допомагає в ваших мріях.