15 травня 1988 року відповідно до Женевської угоди почався перший етап виводу військ із Афганістану. Останній, другий, етап закінчився 15 лютого 1989 року.  Тривала чужа афганська війна цілих 10 років. Через її вогненні тенета пройшло понад 160 тисяч осіб, призваних до лав Радянської Армії з України.

Щорічно ми віддаємо шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

За хоробрість, мужність, професіоналізм вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

На жаль, сьогодні триває війна в Україні, за незалежність гинуть кращі сини держави.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх, хто не повернувся з поля бою.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм.

Усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, щастя  і  миру.

З повагою селищний голова Інна Коба

Шукаємо еко-волонтерів

Новосанжарську ОТГ відібрано до участі у проєкті-челенджі «Не пали - компостуй!». Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом з Центром Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development запустили цей проєкт для відповідальних та еко-свідомих громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів у своїх спільнотах.
    Що отримає наша громада від участі в проєкті?

Шукаємо еко-волонтерів

Перший етап послаблення карантину почався досить активно. Громадські місця наповнилися людьми, багато хто на радощах почав нехтувати правилами особистої безпеки та гігієни. Найнеприємніше буде підхопити вірус, коли найважчий період уже,  здавалося б, позаду. Будь ласка, виходьте з карантину з дотриманням правил. Це допоможе не підвищувати рівня  захворюваності та прискорить повернення до звичного життя.Миття рук ніхто не скасовував, масок теж.Бережіть себе!

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з інноваційним університетом та взяти участь у Digital Fest Національного університету імені Юрія Кондратюка

(онлайн-день відкритих дверей).

Під час заходу учні матимуть унікальну можливість:

-                     ознайомитися з особливостями вступної кампанії 2020 року;

-                     отримати актуальну інформацію щодо ЗНО - 2020 від методистів Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, які дають оцінку результатам ЗНО;

-                     отримати консультації щодо освітніх програм бакалаврату та магістратури і поспілкуватися з представниками навчально-наукових інститутів та факультетів;

-                     задати особисто запитання ректору університету в онлайн-режимі.

Захід відбудеться 16 травня 2020 року об 11.00 в онлайн-режимі засобами додатку Zoom та буде транслюватися у прямому ефірі полтавських телеканалів, а також на Youtube- каналі «Полтавська політехніка». Запланована тривалість заходу - до 2-х годин.

Інформація щодо заходу, реєстраційна форма учасника та інструкції щодо додатку Zoom доступні в онлайн-режимі на офіційному сайті університету за посиланням

МОЗ повідомляє: Зараз надзвичайно важливо нам усім залишатися відповідальними. Не думати, що послаблення карантину — це привід забути про всі запобіжні заходи.Ще не час знімати маски та збиратися компаніями.Зачекаймо ще зовсім трішки.  Насолоджуймося весною разом з найближчими людьми, щоб якнайшвидше повернутися до нормального життя.Бережіть себе!

В Україні зафіксовано 16023 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 12 травня в Україні 16023 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 425 летальних, 3373 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 375 нових випадків.Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.