Новини селищної ради

Шановна громадо!

У ці теплі весняні дні світ навколо наповнюється світлими почуттями, новими планами. З Днем Першотравня ми пов’язуємо надії на краще майбутнє. Тому щиро вірю в те, що зовсім скоро ми забудемо назавжди все що пов’язане зі словом «пандемія».

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої громади та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.

Тому хочу висловити щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати плани та починання.

Нехай це свято буде символом нашої взаємної підтримки і спільної боротьби за гідне сьогодення, за краще майбутнє. Вітаю Вас!

  З повагою селищний голова                       І.О. Коба

В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та-сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить - отримувати прибутки і платити податки.

15 квітня 2020 року стартував проект «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств, покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти. Ініціатори проекту - громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України.

«Відкритий ринок» - це майданчик, на якому можуть зустрітись без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі. Він задуманий як відповідь на виклик епідемії СОVID-19 та її наслідків. Багато селян сьогодні опинилися у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власновирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м'ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах.

Проект “Відкритий ринок” не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати. Проект є всеукраїнським, у своїй області споживачі зможуть знайти продукцію після того, як в ній зареєструється перший виробник.

Платформа «Відкритий ринок» доступна за адресою: https://rynok.in.ua/

Детальніше про проєкт можна дізнатися за посиланням http://www.auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-rynok-startuye-onlayn-proyekt-za-pidtrymky-amu

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде...

Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає...

34 роки пройшло з тих пір, коли в Україні сталася найбільша в світі, на той час, техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС. Вона стала болючою раною для всього світу, яка не загоїлась і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. Однак, наслідки цієї трагедії могли бути набагато масштабнішими, якби не героїзм і самопожертва відважних чоловіків, у тому числі і наших земляків.
Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!
День вшанування Вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день. Минають роки, але не минає біль від втрати наших героїв-ліквідаторів. З кожним днем стає все менше людей, які могли б із власного досвіду розповісти про подвиг, зроблений ними на Чорнобильській АЕС.
Сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв, які з честю прийняли суворий виклик чорнобильського лиха.
Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю Вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

З повагою селищний голова – Інна Коба

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Попереду у нас з Вами поминальні дні, проте наполегливо рекомендуємо Вам не відвідувати кладовищ і не влаштовувати на них поминальні обіди. Побудьте вдома ― і це буде наш з Вами особистий внесок у те, щоб якомога менше людей постраждали від коронавірусної інфекції і карантин тривав якомога менше часу.

Вшанувати пам'ять близьких людей можна буде пізніше, коли мине небезпека, адже сенс поминальних днів полягає не у пікніках на могилах, а в посиленій молитві за близьких.

Бережіть себе і своїх рідних!

З повагою селищний голова Інна Коба