До уваги жителів громади!

З метою вжиття необхідних карантинних заходів стосовно боротьби з можливими наслідками розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинений коронавірусом SARS-CoV-2, на території Новосанжарської ОТГ 6-го та 7-го квітня виконувались роботи по знезараженню територій, пішохідних доріжок, тротуарів, автобусних зупинок, дитячих та спортивних майданчиків, прилеглої до ЦРЛ території з використанням дезінфекаційних засобів та відповідної техніки. Такі роботи триватимуть і надалі.

До уваги жителів громади!

Санжари в трояндах - 2020

31 березня у селищі стартували весняно-трояндові роботи і це спонукало нас до відновлення на офіційному сайті та відповідній сторінці Facebook рубрики «Санжари в трояндах».
Тиждень напруженої роботи працівників бригади із благоустрою Новосанжарської селищної ради на чолі із інспектором Іриною Корнієнко, і 1000 кущів королевської квітки, що стала візитною карткою Нових Санжар, знайшли своє місце на клумбах селища.
Хай же вони приймаються, розвиваються і довго радують бездоганною красою новосанжарців і гостей селища.

Санжари в трояндах - 2020

Із засідання сесії селищної ради

6 квітня відбулася тридцять третя позачергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання,  головним питанням якої було виділення коштів КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» у сумі 140 тис.грн. (100 на придбання лікарських засобів, засобів індивідуального захисту для боротьби з пандемією коронавірусу і 40 тис. на заробітну плату для стимулювання медичних працівників).

Дякуючи одностайності депутатського корпусу, сесія пройшла швидко та результативно. З усіх питань було одноголосно прийнято відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Інна Коба подякувала усім депутатам за організованість, побажала усім міцного здров»я  та закликала дотримуватися правил встановленого карантину, вести роз»яснювальну роботу серед жителів округів, своєчасно повідомляти селищну раду про мешканців громади, які повернулися із-за кордону, бути уважними та небайдужими до людей похилого віку, берегти себе та свої родини.

Із засідання сесії селищної ради