Новини селищної ради

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Цьогорічна весна крім тепла і сподівань принесла усім нам хвилювання, пов»язані із поширенням небезпечної коронавірусної інфекції. У зв’язку з цим по всій країні були запроваджені обмеження, які, звісно, були підтримані і нашою громадою. Незвичне колись слово «КАРАНТИН» останнім часом стало для кожного з нас найбільш вживаним. Воно принесло зміну до нашого способу життя, поведінки в побуті, в громадських місцях і, навіть, зміни вектору цінностей. Новосанжарська селищна рада зі свого боку вжила і в подальшому буде вживати усі можливі заходи щодо профілактики та недопущення поширення небезпечного  захворювання серед населення. Та будь-які заходи на рівні селища і держави в цілому навряд чи стануть дієвими без відповідальності і підтримки усіх і кожного зокрема. Тому звертаюся до вас, дорогі новосанжарці! Як би не складно було, будьте відповідальними за власну безпеку і безпеку оточуючих! Дотримуйтеся обмежуючих режимів необхідної дистанції, самоізоляції, а при необхідності, й обсервації, інакше, коли вірус пошириться в нашій місцевості, все це робити буде запізно. Не порушуйте масковий режим. Не наражайте себе на ризик бути інфікованим або на значну суму оштрафованим комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Разом із цим потурбуйтеся про своїх батьків, літніх сусідів - при нагоді закупивши для них продукти чи ліки, аби не допустити їх перебування в громадських місцях. Приділіть якомога більше уваги своїм дітям, знайшовши з ними цікаві теми для розмови, обговорнення спільно прочитаної книги чи разом переглянутого фільму. Не допускайте їх перебування без нагляду на вулиці, особливо вечірньої пори.

Серед новосанжарців є такі, які у зв»язку із пандемією коронавірусу повернулися із закордонних заробітків. Не перебільшуючи ступеню вашої відповідальності перед громадою, звертаюся до вас з проханням повідомити в КП ПМСД, у селищну раду про Ваш приїзд та самоізолюватися на 14 днів, аби переконатися у тому, що ви здорові. У разі, коли хтось із наших земляків свідомо ухиляється від обсервації, наражаючи інших на смертельну небезпеку, сподіваюся на свідомість і небайдужість кожного. Про такі випадки Ви можете повідомити свого депутата та зателефонувати за номерами  гарячої лінії, що діють цілодобово при ПМСД:

3-29-80

3- 27-13;

На телефон приймальні Новосанжарської селищної ради, що діє щоденно крім суботи й неділі з 8.00 до 17.00

3-13-32;

У екстрених випадках телефонуйте на 102.

Наближаються Великодні свята. Але навіть вони - найбільші і найвеличніші серед християн всього світу, пройдуть по іншому – не масово, а можливо й он-лайн. На мою думку це ще один доказ серйозності проблеми, з якою зіткнулося людство. Тому не варто вдаватися до вилазок на природу гамірливими компаніями. Чи не краще у цей час навести лад у власному дворі, домі, голові і серці.

 А головне пам»ятайте, що ми є єдиним організмом – згуртованим, а тому - нездоланним. Дисциплінованістю і свідомістю кожного із вас ми дамо відсіч будь-якому ворогу, навіть невидимому.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇ РОДИНИ! ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ВАШЕ ЗДОРОВ’Я – НАЙЦІННІШИЙ СКАРБ І В УМОВАХ СВІТОВОЇ ПАНДЕМІЇ ВБЕРЕГТИ ЙОГО МОЖЕТЕ ТІЛЬКИ ВИ САМІ!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

Шановні жителі Новосанжарської громади!

До уваги жителів громади!

На засіданні виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, що відбулося 31. 03. 2020р., були внесені зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Новосанжарської  селищної ради від 12.03.2020 р.№20

«Про призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Новосанжарської селищної ради» та від 17.03.2020 року №22 «Про тимчасове зупинення роботи  об’єктів загального користування, розташованих на території Новосанжарської селищної ради, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19». А саме:

Установити з 13 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. на території Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади карантин, заборонивши:

- відвідування закладів освіти: загальної середньої, дошкільної та позашкільної.

До 24 квітня 2020 року призупинити проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру на території Новосанжарської селищної ради та на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів (зокрема конкурсів фахової майстерності), виставок та концертів.

Установити на території обмежувальні протиепідемічні заходи та встановити обмеження ведення господарської діяльності, а саме: до 24 квітня 2020 року  тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування:

- роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), тимчасових споруд, у яких ведеться торгівля кавою та їжею швидкого приготування (фастфудами), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, спортивних закладів (тренажерних залів, спортивних майданчиків, стадіонів тощо), усіх типів ринків, ярмарків, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку та спеціалізованих магазинів, які реалізовують  запасні частини до сільськогосподарської техніки, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Встановити, на період карантину, режим роботи магазину «Кулиничі» ТОВ «Кегичівське», а також усім іншим закладам торгівлі продуктами харчування до 21.00 години. Торгівельну діяльність здійснювати лише фасованою продукцією з метою запобігання розповсюдження інфекції.

До уваги жителів громади!

Весняно-трояндові роботи розпочато

Весна в цьому році видалась специфічною. Порадувавши всіх своїм раннім приходом, вона все ж, як норовиста жінка, дозволяє собі капризувати і часто змінювати настрій. Згадайте вчорашній день, як було тепло і сонячно. А вже сьогодні, кутаючись у щось тепленьке, про ці приємності лишається тільки згадувати.
Ми ж не будемо засмучуватися тимчасовим труднощам, краще відновимо розпочату в минулому році рубрику – «Санжари в трояндах», тим паче для цього маємо вагомий привід – старт весняно-трояндових робіт у Новосанжаській селищній раді, однією з найприємніших місій якої є насаджування і догляд за трояндовим царством селища. Ось і сьогодні бригадою благоустрою було висаджено близько 100 кущів із 510 закуплених. Хай вони приймаються, розвиваються і довго радують бездоганною красою новосанжарців і гостей селища.

Весняно-трояндові роботи розпочато

До уваги жителів громади!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра.

Докладніше: bit.ly/2wBaTmi

До уваги жителів громади!