До уваги жителів громади!

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій, яка відбулася сьогодні, 25 березня, було вирішено дозволити діяльність магазинам з реалізації насіння, продаж посадкових матеріалів та реалізацію запасних частин до сільськогосподарської техніки у спеціалізованих магазинах з дотримання заходів безпеки під час карантину для запобігання розповсюдження інфекції. Прийняття даного рішення обумовлюється стартом весняно-польових робіт.

До уваги жителів громади!

На засіданні виконавчого комітету Новосанжарської  селищної ради, що відбулося сьогодні, були внесені зміни до рішення виконавчого комітету

Новосанжарської  селищної ради  від 17.03.2020 року №22 «Про тимчасове зупинення роботи  об’єктів загального користування, розташованих на території Новосанжарської селищної ради, з метою попередження розповсюдження

захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19». А саме:

Установити на території обмежувальні протиепідемічні заходи та встановити обмеження ведення господарської діяльності, а саме: з 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування:

роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

- закладів: саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень.

- спортивних закладів (тренажерних залів, спортивних майданчиків, стадіонів тощо);

- усіх типів ринків, ярмарків.

До уваги жителів громади!

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій, яка відбулася сьогодні було вирішено рекомендувати громадянам, які повертаються із-за кордону, перебувати на самоізоляції з суворим дотримання Правил перебування на обсервації.
У разі погіршення стану здоров’я та проявів симптомів коронавірусу (підвищення температури, головного болю, сухого кашлю, закладеності носа, болю у горлі та порушення дихання) невідкладно звертатися до сімейного лікаря КНП «Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Новосанжарської районної ради або екстреної медичної допомоги.

Із засідання сесії селищної ради

20 березня відбулася тридцять друга позачергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання,  головним питанням якої було виділення коштів у сумі 243,7 тис.грн. (згідно потреби, розрахованої керівниками лікувальних закладів) для забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту та створення запасів медикаментів та виробів медичного призначення для жителів новосанжарської громади у зв»язку з пандемією коронавірусу.

Цього ж дня працювали постійні комісії селищної ради.

На пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії селищної ради прибуло 20 депутатів із 26 обраних, запрошені - заступник селищного голови Россоха Вадим Олегович, виконуючий обов'язки старости села Зачепилівка Заріцький Михайло Андрійович, посадові особи місцевого самоврядування, які мають відношення до питань, що розглядалися та представники засобів масової інформації.

Обравши секретарем пленарного засідання депутата селищної ради Вовк Олену Олександрівну, перейшли до розгляду шести питань порядку денного.

Дякуючи одностайності депутатського корпусу, сесія пройшла швидко та результативно. З усіх питань було одностайно прийнято відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Інна Коба подякувала усім депутатам за організованість, побажала усім міцного здров»я  та закликала подякувати медикам всього світу та новосанжарщини зокрема, які стають на захист нашого життя ціною власного.

Із засідання сесії селищної ради