З професійним святом!

18 березня вітаємо усіх працівників податкової та митної справи України!

З професійним святом!

До уваги жителів громади!

Комунальне підприємство «Джерело» Новосанжарської селищної ради в період з 18 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року працюватиме з абонентами у телефонному режимі.

Графік роботи підприємства:

З 8.00 до 17.00 год.

Обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.

Вихідні дні – субота, неділя

Контактні телефони 3-26-07,

3-12-47

3-14-86

Для мобільних тел.   (053-44)-3-26-07

До уваги жителів громади!

З професійним святом!

Є професії досить різні. І кожна з по-своєму важлива, не замінна, значна.
Та, погодьтеся, не кожен із нас зайнятий на роботі вдень і вночі, виконуючи свої обов»язки зтикається із багатьма ризиками, а за це часто-густо мало добрих слів чує на свою адресу.
Та є люди, які працювати так, як цього вимагають обставини. Це – комунальники. Коли потрібно – вони о 4-й ранку уже на посту і о 19-й ще працюють. Для них найкращий зимовий день – це такий, коли видалася погода, без хуртовини та ожеледиці. Їх також порадують планові роботи значно більше, аніж аварійні. А ми, жителі громади, не завжди спроможні оцінити по заслугам трудовий подвиг комунальників, адже коли людина взимку пірнає в крижану воду щоб перекрити порив водогону, чи йде у темний тунель для підключення водогону до центральної магістралі, інше словосполучення як трудовий подвиг не приходе в голову.
Тож, шановні наші, дорогі комунальники! Новосанжарська громада і я особисто, щиро Вам вдячні за ваше безмежне терпіння і готовність завжди прийти на допомогу, за Ваші понаднормові години відпрацьованого часу і важкі, часто нелюдські умови його проходження. На жаль Вашу працю ми оцінюємо по заслугам лише тоді, коли безпосередньо самі стаємо жертвою потопу чи, навпаки, залишаємося без води.
Користуючись нагодою, прийміть, шановні комунальники щиру дяку за все, що Ви робите для селища! Хай Вам щастить вдома і на роботі, не підводить здоров»я і вдача, радують домашні й розрахункові талончики на отримання зарплати. Зі святом Вас!
З повагою – селищний голова Інна КОБА і вся Новосанжарська громада