З Днем українського добровольця!

Завтра, 14 березня Україна відзначатиме День українського добровольця. Новосанжарська публічна бібліотека пропонує громаді переглянути буктрейлер (короткий відеоролик за мотивами книг) «Побратими і Відчайдухи», який створили наші бібліотекарі до Дня лицарів української землі. Запрошуємо до Новосанжарської публічної біблотеки, де ви зможете познайомитись з цими творами, а також прочитати цікаву книгу Євгена Положія "Іловайськ". Вони не залишать Вас байдужими!

З Днем українського добровольця!

З «U-LEAD з Європою» до ЦНАПу

Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Новосанжарській об'єднаній громаді підвищить доступність та ефективність надання послуг населенню на місцевому рівні.

З цією метою Новосанжарська селищна рада ще в минулому році стала учасником Проекту «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», зокрема другого її компоненту «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування».

Нещодавно на засіданні комісії з відбору учасників впровадження програми для надання допомоги з будівництва (ремонту) приміщень центрів надання адміністративних послуг, Новосанжарську ОТГ було визначено як одну із трьох  ОТГ в Україні із пріоритетних, для надання додаткової допомоги Програмою , а саме – нове будівництво ЦНАПу у селищі Нові Санжари.

Сьогодні в кабінеті селищного голови Інни Коби зібралися учасники робочої групи, аби обговорити важливі питання по його будівництву.

З «U-LEAD з Європою» до ЦНАПу

Подай декларацію правильно

Сьогодні для спеціалістів виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради та депутатів було проведено навчання по питаннях подання декларацій, змін в чинному законодавстві щодо декларування.

Подай декларацію правильно

Ще одна невесела історія про людське свинство

Для більшості із нас найкращим спільним домом є місце, де народилися і живемо - Нові Санжари. Воно й зрозуміло. Чисті вулиці, зручні зони для відпочинку – все це радує місцевих і дивує гостей. Все, що хорошого маємо у Санжарах - результат щоденної копіткої праці багатьох людей. На території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади організована системна робота з благоустрою. Надається адресна допомога громадянам похилого віку, які перебувають на обліку в Центрі надання соціальних послуг Новосанжарської селищної ради.
КП «Добрі руки плюс» та працівники відділу благоустрою при виконавчому комітеті проводять прибирання вулиць селища щоденно з 8-00 до 17-00 год. КП «Джерело» проводить вивезення твердих побутових відходів відповідно до затверджених маршрутів.
Громадяни, які мешкають на території об’єднаної територіальної громади мають змогу вирішити питання утилізації, як побутових так і органічних відходів.
Тому дуже обурює той факт, що серед нас все ж є не свідомі, які своїми діями шкодять усій новосанжарській спільноті – забруднюють навколишнє середовище і продовжують викидати сміття у пакетах до вуличних смітниць, як-от сьогодні вранці в районі автоколони, неподалік двоповерхових будинків. Що відбувається далі, здогадатися не складно: у сміттєвих пакетах трапляються залишки їжі і їх розтягують собаки. Подивіться, які живописні картини вимальовують екологічні шкідники, прізвища яких уже відомі (осіб було встановлено по знайдених в сміттєвих пакетах квитанціях). Скоро вони будуть притягнуті до аміністративної відповідальності та чи вплинуть такі негативні приклади на інших? Перегляньте світлини… Неприємне видовище. Звісно, краще споглядати картини, що свідчать про благополуччя й порядок, наприклад, милуватися краєвидами селища з висоти пташиного польоту, бо з такої висоти не видно слідів людського свинства.

Ще одна невесела історія про людське свинство

До уваги жителів громади!

11. 03. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулицях: Молодіжна, Гагаріна (буд. 51-А, Б, В), пров. Кустарний (буд.34).

До уваги жителів громади!

З Шевченком у серці

Є імена у сузір’ї геніїв світового значення, що увібрали в себе живу душу свого народу і стали часткою його життя… Таким ім’ям для нас, українців, є Великий син землі нашої – Тарас Григорович Шевченко.
Сьогодні учні, вчителі Новосанжарської школи, селищний голова Інна Коба, та запрошені гості побували на відкритті кабінету-світлиці великого українського Кобзаря.
Цього ж дня новосанжарці зібралися біля пам»ятника Шевченка, аби у березневі дні згадати Великого поета.

З Шевченком у серці

Найпрекрасніші, найдобріші, найдорожчі!

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті - щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Найпрекрасніші, найдобріші, найдорожчі жінки Новосанжарської громади!
Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і вселяєте віру в майбутнє. Впевнена, що разом ми здолаємо всі труднощі. Наша Громада буде сильною і самодостатньою, а Україна буде квітучою країною щасливих людей.
Нехай у Ваших домівках панує мир і взаєморозуміння, у серцях - добро і любов, у справах - мудрість і виваженість.
Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових успіхів та перемог.
З сердечними побажаннями справжнього жіночого щастя селищний голова - Інна КОБА

Найпрекрасніші, найдобріші, найдорожчі!