Любові та жіночності!

«В горящую избу, коня на скаку».
То може, чужинцю, тобі до смаку?
А наші жінки немов первоцвіти,
Зустрінеш, побачиш і хочеться жити.
Перлини і море, і в небі десь птиця,
Калина і поле, і в полі криниця.
І вітер плете ромашкові вінки.
Такі українські жінки.
Від погляду в серці скіпається кров,
Це пристрасть, терпіння і справжня любов.
Як сонця проміння в долонях ламкі.
Такі українські жінки.
Це чари пісень та привітливе слово,
Родинне тепло і родини основа.
І рід чоловічий вам завдяки.
Такі українські жінки.

Дорогі жінки! Вітаю вас з святом
8 Березня!
Ваш Валентин Івашина

Любові та жіночності!

На одному подиху концерт

На одному подиху промайнув у центрі культури і дозвілля святковий концерт, приурочений Міжнародному жіночому дню – 8 Березня. Щира подяка його організаторам, учасникам і присутнім за неповторно щиру атмосферу.

На одному подиху концерт

Восьмиберезневий настрій

У передсвяткові 8 Березневі дні у Новосанжарській селищній раді панував дійсно святковий настрій

Восьмиберезневий настрій

До уваги жителів громади!

06. 03. 2020-го року з 8.00 до 17.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулицях: Автомобілістів, Гоголя, Пушкіна, Центральна (від Водограю до Автоколони, включаючи Нову пошту), пров. Спортивний.

До уваги жителів громади!

Тепліше, ніж на вулиці, свято

Сьогодні у Зачепилівському СБК відбувся восьмиберезневий концерт. Його підготували учасники місцевої художньої самодіяльності, учні Зачепилівської школи. Пісні, танці створили, теплішу ніж на вулиці - весняну, святкову атмосферу, а присутні у залі жінки – мами, вчителі, бабусі були приємно вражені щирістю дарованих їм художніх номерів.

Тепліше, ніж на вулиці, свято

Запрошуємо до участі

Перші деньки березня і таке тепло! Цьогорічна весна порадувала нас своїм раннім приходом, пробудженням життєвих сил землі. Все ж важливо, щоб це пробудження супроводжувалося ще й очищенням навколишнього середовища.

Тому, від сьогодні, колективи Новосанжарської селищної ради, закладів культури, публічної бібліотеки, освіти відновили традицію проводити чистий четвер. Щиро запрошуємо працівників установ, підприємств, організацій селища, мешканців індивідуальних садиб і квартир приєднатися до нас у  наведенні порядку в спільному нашому домі.

Запрошуємо до участі