До уваги жителів громади!

Новосанжарський районний відділ Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини повідомляє, що з 11-го березня 2020 року буде проводитися щеплення домашніх тварин (котів, собак) проти сказу, а також домашньої птиці (курей, індиків, голубів) проти хвороби Ньюкасла.

Щеплення проводитимуться безкоштовно на базі Новосанжарського РВ ПОДЛВМ, за адресою: вул. Ветеринарна 5-А, в робочі дні з 8. 00 до 17.00, перерва на обід з 12.00 до 13.00, з 1-го квітня 2020 року – в робочі дні з 9.00 до 18.00, перерва на обід з 13.00 до 14.00.

При підтримці і організації вуличних депутатів, щеплення може проводитися на певній вулиці і в певний час.

По питанням щеплення звертатись за телефоном: 3-11-52.

До уваги жителів громади!

З ледь відчутним весняним подихом наближається до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті-щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Дорога громадо! Ласкаво запрошуємо Вас на святкові концерти, присвячені найчарівнішій частині нашої громади.
Тож, відкладіть усі справи і поспішайте до нас отримати море задоволення та позитиву у ці прекрасні весняні дні! Чекаємо усіх з нетерпінням!

Вітаємо переможців!

У передостанній день зими, 28-го лютого, відбулися гала-концерт та церемонія нагородження учасників щорічного вокального конкурсу «Дзвінкі голоси». З цього приводу Новосанжарській громаді є ким пишатися, адже маємо непогані результати: у старшій віковій групі переможницею конкурсу стала Анастасія Пузаненко. Вдало виступили і вокалістки молодшої вікової групи Катерина Співак і Вікторія Луговська - лауреати конкурсу.

Дорогі дівчатка! Ви - талановиті, креативні, артистичні. Новосанжарська об»єднана громада радіє за вас і ваші успіхи! Сподіваємося, що пам’ятні дарунки від Новосанжарської селищної ради стануть для вас поштовхом для досягнення ще більших висот.

Вітаємо переможців!

До уваги жителів громади!

28-го лютого з 8.00 до 17.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулицях: Автомобілістів, Гоголя, Пушкіна, Центральна (від Водограю до Автоколони), пров. Спортивний.

Впевненими кроками до свого читача

Новосанжарська публічна бібліотека, яка була нещодавно створена у нашій громаді, впевненими кроками іде до свого читача. Це засвідчує якісна робота всього колективу. Флешмоби, квести, зустрічі з цікавими особистостями, майстер-класи, тематичні вечори і виставки – далеко неповний список проведених заходів творчих працівників книгозбірні.
Ось і зараз тут проходять виставки художньої літератури, присвяченої Міжнародному дню рідної мови та Дню героїв Небесної Сотні.
Хорошою новиною для шанувальників патріотичної тематики і творчості Євгена Положія є поповнення бібліотечного фонду книгою «Іловайськ» у кількості 20 примірників, придбаних за кошти Новосанжарської селищної ради.
Працівники бібліотеки знаходяться в постійному пошуку нових ідей розширення читацької аудиторії. З цією метою вони стали учасниками національної компанії з медіаграмотності «Дія». Сьогодні вони почали проходити он-лайн тестування і вже отримали сертифікати.

Впевненими кроками до свого читача