Із засідання сесії селищної ради

25 лютого відбулася тридцять перша чергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

У п»ятницю, 21-го лютого, та в переддень сесії працювали постійні комісії селищної ради.

Із засідання сесії селищної ради

До уваги жителів громади!

Шановна громадо!
Сьогодні в центрі культури і дозвілля о 15.00 відбудеться зустріч із українським дитячим лікарем, кандидатом медичних наук, лікарем вищої категорії і телеведучим Євгеном Комаровським.

До уваги жителів громади!

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Новосанжарської селищної ради до Президента України Володимира Зеленського, міністерки охорони здоров’я України Зоряни Скалецької

ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Новосанжарської селищної ради до Президента України Володимира Зеленського, міністерки охорони здоров’я України Зоряни Скалецької, міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Народного депутата України Костянтина Касая

Ми, депутати Новосанжарської селищної ради, стурбовані інформацією, яка набула поширення 19 лютого 2020 року стосовно того, що українців з китайської провінції Хубей – епіцентру розповсюдження коронавірусу, планують евакуювати 20 січня 2020 року на двотижневий карантин у Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України, який завжди був візитною карткою нашого мальовничого селища Нові Санжари, що на Полтавщині.
Ми, депутати селищної ради, розуміємо, що повинна бути створена база для хворих на коронавірус чи тих, хто контактував із такими людьми, база, яка відповідає нормам протиепідемічного режиму на рівні держави. Така база в нашому районі відсутня. У Нових Санжарах лікарня не забезпечена необхідним обладнаннями та препаратами і не готова для надання повноцінної медичної допомоги для лікування хворих на коронавірус. Ми, депутати селищної ради не можемо допустити ситуації, яка ставить під загрозу здоров’я і життя населення селища та вимагаємо від вищих посадових осіб держави вжити невідкладних заходів щодо недопустимості розміщення на території Новосанжарської селищної ради, зокрема, в Медичному центрі «Нові Санжари» Національної гвардії України людей, евакуйованих з Китаю.
Отже, враховуючи думку громади селища, ми, депутати Новосанжарської селищної ради, з метою недопущення проникнення та поширення інфекції коронавірусу COVID-19 на території селища Нові Санжари, з огляду на відсутність спеціалізованого закладу охорони здоров’я, призначеного для тимчасової ізоляції потенційно інфікованих осіб (карантину), категорично ПРОТИ розміщення евакуйованих громадян України та іноземців з міста Ухань (провінція Хубей, Китай) в непристосованому закладі Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України, що знаходиться в житловому масиві селища, у якому немає жодної умови для перебування карантинного типу, адже нема ні ізоляторів, ні боксів, належної вентиляційної системи, щоб була проведена ізоляція. Каналізаційна система під’єднана до централізованої каналізаційної системи селища, яка витікає на відкриті поля фільтрації в селі Зачепилівка.
Сподіваємося на Ваше розуміння і подальше позитивне вирішення даного питання.

Прийнято рішенням позачергової тридцятої сесії
Новосанжарської селищної ради
сьомого скликання
від 20 лютого 2020 року № 1

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Новосанжарської селищної ради до Президента України Володимира Зеленського, міністерки охорони здоров’я України  Зоряни Скалецької

З «U-LEAD з Європою» до ЦНАПу

Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. Створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Новосанжарській об'єднаній громаді підвищить доступність та ефективність надання послуг населенню на місцевому рівні.
З цією метою Новосанжарська селищна рада ще в минулому році стала учасником Проекту «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», зокрема другого її компоненту «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування».
Відповідно до протоколу засідання комісії з відбору учасників впровадження програми для надання допомоги з будівництва (ремонту) приміщень центрів надання адміністративних послуг, Новосанжарську ОТГ було визначено як одну із трьох ОТГ в Україні із пріоритетних, для надання додаткової допомоги Програмою , а саме – нове будівництво ЦНАПу у селищі Нові Санжари.

З «U-LEAD з Європою» до ЦНАПу