Чемпіонат відбувся!

11 лютого в адмінприміщенні стадіону «Нові Санжари» відбувся чемпіонат області з шахів, присвячений пам’яті Івана Джалого.
Представників найінтелектуальнішого виду спорту - гостей із Кобеляцького, Лубенського, Решетилівського районів, м.Полтави районів та талановитих новосанжарців вітали заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Миколайович Івашина, директор Новосанжарської школи Микола Іванович Решетило, дружина організатора спортивного руху в районі Івана Джалого - Світлана Михайлівна Джала, президент полтавської обласної федерації шахів Анатолій Щербов.

Чемпіонат відбувся!

Шановні ветерани! Шановна громадо!

Новосанжарська селищна рада та Новосанжарська районна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) запрошують Вас 15 лютого о 10:00 год. на урочисті заходи, присвячені 31-й річниці виводу військ колишнього Радянського Союзу із Афганістану, які відбудуться у центрі культури та дозвілля (кінотеатрі). На Вас чекають: нагородження ветеранів, цікава святкова програма, мітинг біля боєвої машини піхоти (парк Перемоги) та покладання квітів до пам'ятника учасникам бойових дій.

Шановні ветерани! Шановна громадо!

Сніг гуртом прибираємо

Цьогорічна зима довго не ускладнювала життя українців, та вчора й сьогодні все ж підсипала сніжку. Аби розчистити проїжджу частину доріг, тротуари, прилеглу до будівель організацій, установ частину території крім комунальників та благоустрійців на снігоприбиральні роботи вийшли працівники селищної ради, публічної бібліотеки, робітники підприємств і просто небайдужі новосанжарці. Тож спільними зусиллями досягнемо безпеки у нашому спільному домі!

Сніг гуртом прибираємо

Вітаємо переможців!

Напередодні найромантичнішого свята – Дня всіх закоханих Новосанжарська селищна рада ініціювала фотоконкурс подружніх пар, які стали на весільний рушник саме цього дня.
Найбільше інтернет-прихильників виявилося у Кондратенків Романа і Катерини, які прожили у шлюбі один рік та Кахикала Олександра і Рясик Надії, що мають значно більший стаж сімейного життя – 50 років разом!
Станом на 00.00 год 10. 02.2020р. першість, з відривом у 21 голос, вибороли Кондратенки. Але з огляду на невеликий відрив між претендентами та телефонні звернення жителів громади з проханням відзначити досвідчене подружжя, яке уособлює в собі найкращі сімейні цінності, Новосанжаарська селищна ради прийняла вольове рішення - визнати переможцями цьогорічного романтичного фотоконкурсу обидві пари. Тож, вітаємо наших переможців!
А приз чекає на них, як і повинно бути, у День Святого Валентина. Що це буде? Поки що секрет.

Вітаємо переможців!

Вітання ветерана

Лютневі дні принесли колишньому голові Новосанжарського районного суду Ключнику Віктору Івановичу поважний ювілей. Від усієї об»єднаної громади, від імені Новосанжарської селищної ради ветерана зі святом вітали начальник відділу соціального захисту населення сім’ї, молоді та спорту Борис Федоренко та голова селищної організації ветеранів Дмитро Павлик.

Вітання ветерана

До уваги жителів громади!

Шановні жителі та гості нашої громади!
Інформуємо Вас про заходи, які відбудуться у закладах культури Новосанжарської селищної ради до Дня Святого Валентина

До уваги жителів громади!

Тепло, щиро, цікаво про головне

За ініціативи відділу освіти Новосанжарської селищної ради та відділу культури і туризму виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради сьогодні у Новосанжарській публічній бібліотеці пройшла неймовірна за енергетикою творча зустріч з Тетяною Луньовою – сучасною українською письменницею.
Користувачам нашої бібліотеки вона добре знайома як автор різних за жанрами літературних творів, філософських есе та дитячих казок. Участь у зустрічі взяли педагоги, учні Новосанжарської, Зачепилівської школи, бібліотекарі, читачі та представники засобів масової інформації.
Під час зустрічі юні користувачі Новосанжарської публічної бібліотеки захопливо спілкувалися з Тетяною Володимирівною, яка презентувала їм нові твори, читала уривки з добре вже відомих власних творів, відповідала на питання від учасників зустрічі, подарувала свою книгу, взяла участь в автограф і фото сесіях.
Головною метою даної зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті конкретної людини. І як же не сказати про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з автором. Учасникам зібрання сподобалася сердечність і теплота зустрічі. По закінченню заходу всі охочі могли ознайомитися з книгами авторки, які є у фонді бібліотеки.
Сподіваємось, що зустріч з Тетяною Володимирівною залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування.
Щиро дякуємо Тетяні Володимирівні Луньовій за візит!

Тепло, щиро, цікаво про головне