Новини селищної ради

Звернення до жителів ОТГ, організацій, підприємств, установ

У зв"язку з погіршенням погодних умов та зниження температури, налипання мокрого снігу, ожеледиці, поривів вітру, які передбачаються на 5-6 лютого, просимо вас вжити необхідних заходів щодо розчищення прилеглих територій закладів та власних садиб.
Власникам автотранспортних засобів рекомендуємо вдатися до розчищення прилеглих ділянок доріг та обмеження руху.
З метою належного розчищення проїжджої частини доріг просимо не залишати транспортні засоби на узбіччях.
Заздалегідь вдячні за розуміння і підтримку - Новосанжарська селищна рада

Звернення до жителів ОТГ, організацій, підприємств, установ

До уваги жителів громади!

До уваги громади!
Телефонограма
Управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації інформує, що протягом 5-6 лютого поточного року очікуються складні погодні умови, пов"язані з циклоном із південного заходу.
5 лютого очікується значний мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер 7-14 м/с. Температура повітря від 0 до 3 тепла до - 2 градусів морозу.
6 лютого сніг, хуртовини, місцями снігові замети. Температура повітря від -2 до -7.
Протягом 5-6 лютого очікується утворення снігового покриву висотою до 10-20 см, місцями до 30 см.
Такі погодні умови ускладнять рух автотранспорту, роботу служб комунального господарства та електропостачання.
З метою оперативного реагування та виникнення надзвичайних ситуацій у зв"язку з можливими різкими зниженнями температури повітря та опадами у вигляді снігу просимо забезпечити максимальну готовність комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.
Заступник директора Департаменту - начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Е.Рева

До уваги жителів громади!

НАША ГРОМАДА ПИШАЄТЬСЯ

НАША ГРОМАДА ПИШАЄТЬСЯ

Гречишина Анюта (Нові Санжари) стала переможцем конкурсу Талант Полтави 2019 в категорії спорт (номінація "Шахи")! Урочисте нагородження талантів відбулось 1 лютого 2020 року ! Анюто, віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і твої перемоги ! Бажаємо нових спортивних та творчих злетів. Нехай усі заповітні мрії здійснюються.

НАША ГРОМАДА ПИШАЄТЬСЯ

Запрошуємо на зустріч

5 лютого о 10:30 год. у Новосанжарській публічній бібліотеці відбудеться зустріч із дитячою письменницею ТЕТЯНОЮ ЛУНЬОВОЮ (ГОРИЦВІТ).
Письменниця, лінгвіст, викладачка, еко-активістка Тетяна ГОРИЦВІТ викладає англійську мову в Полтавському національному педагогічному університеті. Авторка трьох книжок для дорослих і казок для дітей: «Усі ми будемо королевами, або Казка про Маринку та Мишенятко» (2012), «Зайченятко У» (2014), «Міські пригоди лісової шишки» (2018), «Будиночок, що пахне евкаліптом» (2019) та «Червона панда на ім’я Феєрверк» (2019).
Книги Тетяни Володимирівни написані майстерною, вишуканою, доступною для дитячого сприймання мовою. Вони вчать добру, вчать цінувати дружбу. Усі книги письменниці написані в стилі, близькому до магічного реалізму. Велике значення авторка приділяє питанням, пов'язаним з екологією і безпекою життя на землі.

Письменниця займається не тільки літературою, а й графікою. Авторка виступає і як талановита художниця, ілюструючи деякі свої книжки. Цим посилює естетичний вплив своїх творінь на читача. Оформлення книг – її творчий експеримент.

Тож чекаємо на усіх бажаючих !!! Гарантуємо, що буде цікаво!!!

Запрошуємо на зустріч

Впевненою ходою далі.

Завтра комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новосанжарської селищної ради відзначає свій перший ювілей – один рік роботи.
Перші кроки завжди найскладніші. Поспостерігайте за дитиною, яка робить свої перші самостійні кроки. Вона падає, підіймається і знову падає.
«З нами, на щастя, так не було, - з посмішкою говорить директор центру Наталія Бовкун, - наші перші кроки та і подальша хода супроводжуються щоденною увагою та підтримкою Новосанжарської селищної ради та безпосередньо селищним головою Інною Кобою. Завдячуючи їм соціальних робітників було забезпечено велосипедами та спецодягом для якісного надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. До того ж нашим підопічним надають посильну допомогу робітники відділу благоустрою: обкошують присадибні ділянки, проводять обрізання дерев та частковий ремонт осель.
Завжди стануть у пригоді фахівець з фізичної реабілітації та перукар. А соціальні робітники совісні, добрі і щирі душею. Тож впевненою ходою крокуймо далі!».

Впевненою ходою далі.

Дивись і вчись!

Тепер кожен українець може навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво! Для цього Вам просто потрібно завітати до Новосанжарської публічної бібліотеки, яка долучилася до національної кампанії із цифрової грамотності населення «Будь на часі!». Використовуючи онлайн-платформу з цифрової грамотності, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням:osvita.diia.gov.ua, Ви матимете змогу оволодіти не тільки базовими знаннями, а й стати просунутими користувачами сучасних цифрових технологій! Долучайтесь самі та долучайте до навчання Ваших рідних!
Офіційний запуск онлайн-платформи відбувся 30 січня. Для навчання цифровій грамотності обраний інноваційний формат — освітні серіали. На онлайн-платформі доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, серіал із цифрової грамотності для вчителів і серіал для батьків «Онлайн-безпека дітей».
Запрошеними гостями освітніх серіалів із цифрової грамотності стали українські зірки: акторка, телеведуча, народна артистка України Ольга Сумська; телеведуча, громадська діячка, перший в Україні Почесний Посол Фонду ООН у галузі народонаселення Марія Єфросініна; українська телеведуча Надія Матвєєва; український режисер Руслан Ханумак.
При розробці освітніх серіалів спирались на загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності. Зокрема, базовий серіал із цифрової грамотності спирається на Рамку цифрової компетентності для громадян DigComp. В основі серіалу з цифрової грамотності для вчителів — Європейська рамка цифрових компетенцій для освітян DigComp Edu.
На онлайн-платформі є тест на загальну цифрову грамотність, який допоможе визначити можливі прогалини в знаннях. Також після кожної серії освітнього серіалу передбачене тестування. А після перегляду всіх серій освітнього серіалу, за результатами фінального тестування, видається електронний сертифікат.
Поступово на онлайн-платформу додаватимуться нові освітні серіали впродовж кожного року. Планується запустити спеціалізовані та нішеві курси для підприємців, lifestyle курси, курси нових цифрових професій. Ці курси будуть розраховані на більш просунутих користувачів цифрових технологій.

Дивись і вчись!