Пам"ятай про Крути!

Шановна громадо! Новосанжарська публічна бібліотека запрошує всіх бажаючих 29 січня 2020 року о 13:15 взяти участь у годині-пам'яті "Герої Крут-для нащадків взірець"

Пам"ятай про Крути!

Гордість громади

23-25 січня 2020 року в місті Полтава проходив Чемпіонат Полтавської області з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н. Новосанжарську ДЮСШ представляло 8 боксерів і один тренер.
І місце у ваговій категорії 75 кг виборов РОСТИСЛАВ КРИСІН, ІІ місце зайняли ДЕНИС ГЕРАСИМЕНКО-46 кг, АРТЕМ ГОРБУНКОВ - 48 кг, СТАСІК КЛЮЙКО - 54 кг, НАЗАР ПОДОЛЯН- 66 кг, ІГОР ЧЕГРЕНЕЦЬ - 34 кг. ІІІ місце посіли ЯРОСЛАВ БУРИК-40 кг та КАРЕН МХЕЯН-46 кг.
ІГОР ЧЕГРЕНЕЦЬ був нагороджений спонсорами змагань дороговартісними боксерськими рукавичками за чудовий поєдинок.
Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради вітає юних спортсменів та їх тренерів з чудовими перемогами та бажає подальших успіхів, ще більше нових перемог та руху тільки вперед!
Пишаємося!

Гордість громади

РОМАНТИЧНИЙ ФОТОКОНКУРС

У 2018 році ми вже проводили подібний конкурс до Дня святого Валентина, переможцями якого стали Костянтин та Лілія Сердюки із Нових Санжар. Тоді вони були єдиними, хто відгукнувся на наше запрошення. Їхнє чудове фото прикрасило білборд у центрі нашого селища до Дня святого Валентина. Правила цьогорічного фотоконкурсу трішечки було змінено. Учасниками можуть бути подружні пари нашої громади, які одружилися 14 лютого, в День усіх закоханих!
Тож чекаємо на сміливих, активних, позитивних і закоханих жителів нашої громади! Повірте нам на слово, за цьогорічний приз варто позмагатися!!!

РОМАНТИЧНИЙ ФОТОКОНКУРС

Пам'яті жертв Голокосту

Вічна пам»ять
27 січня, в день звільнення табору смерті Освенцим у 1945 році, людство відзначає Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.
Голокост став поворотною точкою в історії людства, після якої цивілізований світ проголосив принцип "Ніколи більше!"
Молитвою, добрим словом, згадайте наших братів, вбитих, замордованих, знищених.
Вічна їм пам»ять …

Пам'яті жертв Голокосту