РОМАНТИЧНИЙ ФОТОКОНКУРС

До Дня святого Валентина відділ культури і туризму виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради оголошує РОМАНТИЧНИЙ ФОТОКОНКУРС для подружніх пар Новосанжарської об’єднаної територіальної громади, які стали на весільний рушник 14 лютого.

Конкурс стартує 27 січня і триватиме до 7 лютого (включно).

Умови конкурсу:
1) Виберіть або створіть одну фотографію з тематичною спрямованістю Вашого всеосяжного КОХАННЯ. Фоторобота повинна бути авторською (не з інтернету), в цифровому форматі - мінімум 5 мегабайт, у форматі JPG, 300dpi.
2) Відправте роботу на електронну адресу mega-upravlinnya@ukr.net, вказавши тему листа «Романтичний фотоконкурс», ПІБ, адресу, номер телефону, копію свідоцтва про шлюб.

Визначення переможців
8 лютого всі роботи будуть розміщені на сторінці «Нові Санжари» соціальної мережі Facebook. Протягом 8-9 лютого буде проводитися онлайн голосування за конкурсні роботи. Автор, чиє фото набере більше «лайків», – стане переможцем і отримає приз до Дня святого Валентина від Новосанжарської селищної ради.

Перевагою, в тому числі і для Вас, буде:
Стати другом сторінки «Нові Санжари» в соц.сети Facebook – https://www.facebook.com/profile.php…, а також «лайкнути» пост про конкурс і натиснути «Розказати друзям» для того, щоб опублікувати інформацію про конкурс у себе на сторінці.

Чекаємо на Ваші чудові фото!!!

РОМАНТИЧНИЙ ФОТОКОНКУРС

З Днем Тетяни!

Шановні новосанжарці!
Щиро вітаю вас з Днем Тетяни, що православною церквою відзначається 25 січня. В Україні іменини Тетяни вважаються неофіційним Днем студента.
Тож, дорогі наші студенти! Бажаю вам сповна насолодитися найпрекраснішою порою молодості, завзяття, творчого пориву та розширення пізнання. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде багато. Будьте здорові, успішні, майте активну життєву позицію. Саме від вас та ваших вчинків, залежить майбутнє! Нехай у ваших серцях назавжди збережуться романтика студентських літ та справжні друзі, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя! Зі святом Вас!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

З Днем Тетяни!

До відома громади!
27-го січня з 8.00 до 12.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулицях: Нова, Вернадського, Слюсарна, провулку Слюсарний, проїзду Слюсарний, частини вулиць Центральна, Соборності.
З 12.00 до 17.00 цього ж дня від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулиці Садова, провулку Дачний.

З ювілеєм!

Січнева пора принесла ювілейну дату колишньому керуючому районної сільгосптехніки Михайлу Вікторовичу НАКОНЕЧНОМУ. Тож:
Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’ям наповнила рідна земля!

З ювілеєм!

До відома громади!
24-го січня з 8.00 до 16.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулицях: Шевченка, Святотроїцька, Пролетарська.