Єдина – Соборна – моя Україно

Тобі Україно, мій мужній народ,
Складаю, я пісню святої свободи.
Усі мої сили і душу широку.
Й життя я віддам до останнього кроку.
Аби ти щаслива була
Моя Батьківщино,
Єдина – Соборна – моя Україно.

Єдина – Соборна – моя Україно

Квест до Соборності

Новосанжарська публіна бібліотека. Патріотичний квест "Соборна мати Україна-одна на всіх, як оберіг" для учнів 4-Б класу Новосажарського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Квест до Соборності

Зі святом!

Шановні новосанжарці!
Сьогодні ми відзначаємо величну дату – День Соборності, а саме об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Адже 22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності та Свободи.
Це свято нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ!
Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.
Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!
Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію.
Зичу Вам щастя, добробуту та злагоди в родинах.
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою селищний голова – Інна КОБА

Зі святом!

Відзначимо разом!

На всіх, хто завітає 22 січня о 10:30 на урочистості до Дня Соборності України в смт Нові Санжари, чекає виставка та нагородження учасників конкурсу малюнків від Новосанжарської селищної ради " Усі ми діти твої, Україно", цікава концертна програма, яку для громади підготували колективи: центру культури і дозвілля, дитячої музичної школи, Новосанжарського закладу загальної середної освіти І-ІІІ ступенів та флеш-моб від Новосанжарської публічної бібліотеки, учасниками якого можуть стати усі бажаючі.

Відзначимо разом!

Зі святом усіх! Ісус Хрещається!

Свята водиця - вам на лиця.
На душу і тіло, щоб не боліло.
На дім і віконце, щоб світило сонце.
На поля, щоб росло жито.
Дай вам Боже в добрі жити.
Нехай кожна справа успіхом квітчається.
Зі святом усіх! Ісус Хрещається!