З Хрещенням Господнім!

Шановна об’єднана громадо!
Щиро вітаю вас з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім!
В цей день Бог приходить у світ, аби очистити душі людей від суєти і печалі, наповнити їх вищим сенсом, світлом, добротою, любов'ю, а вода набуває особливої чудодійної сили.
Тож нехай хрещенські свята відкриють вам нові горизонти, здатність бачити хороше в людях, недоліки в собі, стабільність у державі. Нехай прихильна доля подарує кожному невичерпну енергію на хороші вчинки, успіх для всіх добрих починань. Нехай запанують мир і злагода, повага й турбота в родинах, чудо маленькою іскрою Божої любові поселиться в кожному серці, а щаслива зірка освітить шлях у світле майбутнє!
Бажаю очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими тілом, сильними духом і вірою. Будьте щасливі і кохані!
З повагою – селищний голова Інна КОБА

З Хрещенням Господнім!

Квітучий сад чи сміттєзвалище - ваш вибір

Продовжуючи хороші традиції підтримання чистоти і порядку у селищі нашому спільному домі, дуже важливо проводити роз»яснювальну роботу серед його мешканців, особливо підростаючого покоління. Адже від того наскільки ми будемо свідомими та дисциплінованими, від того наскільки важливих цінностей життя у суспільстві зуміємо донести до наших нащадків залежить благополуччя громади, України, планети в цілому.
От і сьогодні в читальній залі публічної бібліотеки учнів четвертого класу зібрав круглий стіл «Квітучий сад чи сміттєзвалище - ваш вибір», який організувала для них завідуюча сектором по обслуговуванні дітей та юнацтва Юлія Киричок. Діти з цікавістю преглянули фільм на екологічну тематику, а потім самі виступили у ролі виступаючих - розважали один одного колядками і щедрівками.

Квітучий сад чи сміттєзвалище - ваш вибір

До уваги платників податків!

З 3.01.2020 року змінилися реквізити  рахунків для обліку доходів державного, місцевого  бюджету, відкритих для Полтавської області

До уваги платників податків!

До уваги жителів громади!

До відома громади!
17-го січня з 8.00 до 16.00 у зв"язку із плановими роботами ПАТ "Обленерго" від мережі енергопостачання будуть відключені абоненти, що проживають по вулицях: Незалежності, Пам"яті, Центральна, провулку Комунарський, Новосанжарська райспоживспілка, ПриватБанк, Торговий дім, магазин "Мастерок"

До уваги жителів громади!

16 січня - День вшанування Кіборгів

16 січня вшановується День пам’яті захисників Донецького аеропорту - кіборгів та усіх загиблих воїнів. Кіборгами українців прозвали т. зв. сепаратисти, які були шоковані, що живі люди могли так довго і стійко боронити будови аеропорту. «Кіборги вистояли, не встояв бетон» — фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом бійців України.

16 січня - День вшанування Кіборгів