ЧЕКАЄМО НА МАЛЮНКИ

До Дня Соборності України виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради оголошує конкурс дитячих малюнків «Усі ми діти твої, Україно!» (далі-Конкурс), з метою виховання любові до рідного краю, висловлення своєї думки про бачення майбутнього держави засобами образотворчого мистецтва. Ставши учасниками Конкурсу, юні художники матимуть можливість проявити свої творчі здібності, креативність, оригінальність. Через проведення подібних конкурсів відбуваєтьсяпідтримка талановитих, обдарованих дітей та молоді, а також виховання у них високих моральних якостей.
Конкурс проводиться в період з 10 січня 2020 року до 19 січня 2020 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється у відділі культури і туризму виконавчого комітету Новосанжарської селищної (Новосанжарська селищна рада).
У Конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та вихованці закладів дошкільної освіти за групами:
• наймолодша група – вихованці закладів дошкільної освіти спільно з батьками;
• молодша група - учні 1-4 класів;
• середня група - учні 5-8 класів;
• старша група - учні 9-11 класів.
Вимоги до конкурсних робіт
1. Техніка виконання та розмір конкурсної роботи обирається автором на власний розсуд.
2. Кожен учасник представляє на Конкурс одну роботу.
3. До конкурсної роботи повиннен бути оформлений паспорт: назва роботи, прізвище, ім’я та вік автора, навчальний заклад, клас, група.
4. Конкурсні роботи не оформлюються рамками, паспарту, наклейками та ін.
Переможці Конкурсу будуть визначені та нагороджені на урочистому заході до Дня Соборності України 22 січня 2020 року в Новосанжарському центрі культури і дозвілля, де також буде оформлена виставка робіт усіх учасників конкурсу дитячих малюнків «Усі ми діти твої, Україно!».

ЧЕКАЄМО НА МАЛЮНКИ

Вітання ветеранів

Хор ветеранів "Багряне листя" колядками та щедрівками привітав селищного голову Інну Кобу і колектив селищної ради з новорічними святами

Вітання ветеранів

Казка для наймолодших

Головна ялинка селища зібрала сьогодні наймолодших жителів громади для зустрічі із казкою, організованою для них Новосанжарською селищною радою та студією "Світ емоцій"

Казка для наймолодших

З прийдешнім Новим 2020-м роком!

Шановна громадо!
Прийміть мої найщиріші вітання із наступаючим Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
На зміну жовтій за кольором, земляній за стихією і розважливій за темпераментом Свині, символу 2019 року, поспішає білий металевий Щур. Це оптимістичний за характером талісман, але у високосний рік, та ще й при впливі стихії Металу, чекати спокою не варто.
Все ж сподіваюся, що Новий рік принесе всім нам більше розуміння, взаємоповаги і мудрості, буде насиченим яскравими, незабутніми враженнями, цікавими і хорошими подіями. Вірю, що 2020 рік додасть нам впевненості у наших силах та єдності у наших діях, а різдвяна зірка надихне на здійснення наших задумів і створить умови для кращого майбутнього нашої громади.
Бажаю кожній родині Божого благословення! Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної куті!
Хай невичерпною буде криниця добрих справ в ім’я рідного краю, рідної громади і всієї України.
З повагою, селищний голова Інна Коба

З прийдешнім Новим 2020-м роком!