Головну ялинку відкрито!

Вечоріло. Було не по зимовому похмуро і сиро, та це не стало перепоною для охочих новосанжарців, гостей селища зібратися на Народній площі з нагоди урочистого відкриття головної окраси громади – новорічної ялинки.
Привітання від Діда Мороза та Снігуроньки, селищного голови Інни Коби, народного депутата України 8-го скликання Андрія Реки, а далі погляди присутніх привернула на себе головна героїня заходу – ялинка. Відгукнувшись на дитячі звернення: «Ялинко, гори!», вона спалахнула міріадами яскравих вогників, вражаючи присутніх своєю урочистістю і неперевершеною красою. То був хороший привід для того, аби поспівати, потанцювати, взяти участь у оголошеному раніше конкурсі маскарадних костюмів, сфотографуватися та в чудовій компанії односельців відпочити і провести 2019-й рік.

Головну ялинку відкрито!

Передноворічний концерт у Зачепилівці

У вогнях ялинка сяє,

І снігуронька співає:

– Люба зимонька-зима!

Веселіш, як ти, нема!
Сьогодні у Зачепилівському СБК відбувся святковий передноворічний концерт. Діти й дорослі були в захваті від усього, що відбувалося на сцені. Яскраві костюми, чудово виконані номери - все додало казкового настрою

Передноворічний концерт у Зачепилівці

В очікуванні новорічних і різдвяних свят

Усі ми в очікуванні новорічних і різдвяних свят. І хоч зима у цьому році поскупилася сніговими ковдрами, недодала срібла і заощадила мереживних віконних візерунків, все ж працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради подбали про святковий настрій дорослих і малих жителів об»єднаної громади та гостей найкращого у світі селища.
З початком грудня у центрі, на Народній площі, біля бібліотеки кипіла робота - із ліхтарів та світодіодних гірлянд було створено фігури у вигляді ялинок, а також встановлено світлові фігури у вигляді новорічних іграшок, сніговика та янголів. Вечірньої пори все це мерехтить-переливається яскравими кольорами, створюючи чарівну передноворічну казку. Нещодавно було прикрашено живу ялинку у селі Зачепилівка. Зачепиляни не дарма пишаються зеленою красунею, що росте у центрі села. Крім того, що дерево скоро відзначить своє двадцятиріччя, напередодні свят воно по-святковому вбралося і вечірньої пори привертає до себе захоплені погляди дітей і дорослих.
Новосанжарці, хто проходив Народною площею, мали змогу бачити, як народжується селищна новорічна красуня. Ох і не легка то праця. Вимагає творчості та застосування техніки. І от центральну ялинку вже прикрашено. Стоїть вона і чекає багато-багато гостей на урочистому своєму відкритті і пізніше, під час свят. Приходьте, фотографуйтесь, розважайтесь! Тут вам завжди раді, тут про вас дбають!

В очікуванні новорічних і різдвяних свят

Запрошуємо на свято!

Дорога громадо! Запрошуємо ВАС на святкові новорічні заходи. Нагадуємо, що Ви можете взяти участь у конкурсі новорічніх костюмів. Реєстрація учасників- біля Головної ялинки на Народній площі нашого селища 27.12.2019 до 15:30. Чекаємо на позитивних, креативних та активних жителів та гостей нашої громади!

Запрошуємо на свято!

З професійним святом!

Сьогодні селищний голова Інна Коба привітала колектив Новосанжарської філії Полтаваобленерго з професійним святом

З професійним святом!