З Днем енергетика!

Енергія і світло, і тепло…
Як в цих словах душі багато!
Серцям, які дарують всім добро,
Бажаю щастя і вітаю з професійним святом!
Робота – для держави необхідність,
Важливість і престижність в наші дні.
Хай колектив у злагоді працює
Й дарує людям і тепло, й вогні.
Хай вітер ловиться, а гордість є, поправу,
В ім’я народу, який отут живе,
Примножуйте і ви імідж держави,
Впроваджуйте ідеї, все нове.
Здоров’я, щастя, і достатку, і добра,
Світла, любові, і тепла з родини,
Оцього вічного натхнення джерела,
Яке вам світить щохвилини!

Щира подяка усім працівникам енергетичної галузі за професійність та співпрацю. Низький уклін Вам за щоденну і таку необхідну для громади роботу!
З повагою - селищний голова Інна Коба

З Днем енергетика!

Чудовий майстер-клас

Для учнів 4-х класів завідуюча сектором із обслуговування дітей та юнацтва Юлія Киричок сьогодні провела чудовий майстер-клас "Зима-чарівниця". Діти були в захваті

Чудовий майстер-клас

З Днем Святого Миколая!

Усім відомо, що Святий Миколай у День своїх іменин обдаровує слухняних діток дарунками. І хоч як багато сьогодні у Святого роботи, він разом із селищним головою Інною Кобою все ж устигли побувати у дитячих закладах Новосанжарської ОТГ

З Днем Святого Миколая!

Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая

Дорогі дівчатка та хлопчики! Дорога громадо!
Вітаю Вас з Днем святого Миколая! Це час здійснення мрій та бажань, свято любові, родинного і душевного тепла. Навіть ми, дорослі, в цей день стаємо трішечки дітьми: очікуємо на подарунки, віримо в дива, прагнемо добра, любові, щирості! Тож нехай цей день буде радісним, а святий Миколай подарує нам усім мир і щастя.

Незалежно від віку - вірте в дива! І вони неодмінно стануться у Вашому житті! Творіть добро і не тримайте зла! Самі любіть та інших вчіть любити! Нехай добро не звідає числа, і буде те добро добро творити!

З повагою селищний голова Інна Коба

Вітання селищного голови з Днем Святого Миколая

У рамках фестивалю "Дитяче кіно"

Учні Зачепилівської школи у Новосанжарській публічній бібліотеці в рамках фестивалю "Дитяче кіно" переглядають анімаційний фільм Кирило Кожум"яка"