Групи самодопомоги у Нових Санжарах

Інколи у кожного з нас виникають проблеми, труднощі, питання, на які не легко знайти відповіді. Мабуть, у кожного, хоча б один раз у житті, була потреба у підтримці зі сторони, щоб вирішити складну життєву ситуацію. Способів і методів допомоги є безліч!!
❗Один з них - це створення груп самодопомоги (ГСД).
❗ Основне завдання якої - навчитися моделювати своє життя для комфортного існування - свого і оточення.

Групи самодопомоги у Нових Санжарах

З Днем працівників суду!

Шановні судді, працівники судів!
Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Саме від Вашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!
Тож прийміть найщиріші привітання й побажання вірного служіння ідеалам добра та справедливості, енергії та наснаги, міцного здоров’я і родинного затишку!
Хай не зрадять Вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму й завжди повняться сонячним теплом та достатком Ваші оселі!
З повагою – селищний голова Інна КОБА

З Днем працівників суду!

Зі святом Вас, дорогі ліквідатори!

Дай Боже Вам любові і тепла,
Щоб на добро завжди були багаті,
І кожна днина радість Вам несла,
Многії літа в Господній благодаті.
Сьогодні, у переддень вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС, за ініціативи селищного голови Інни Коби, новосанжарські герої, які у далекому 1986-му закрили собою світ від атомного лиха зібралися у родинному колі відзначити свято

Зі святом Вас, дорогі ліквідатори!

Роботи по поточному ремонту лінії водогону

По-осінньому теплий грудень дав комунальникам можливість продовжити планові роботи по реконструкції селищних водогонів.
Ось і зараз тривають роботи по поточному ремонту лінії водогону по провулку Автомобілістів

Роботи по поточному ремонту лінії водогону

Долучайтеся до фестивалю дитячого кіно

Сьогодні у Новосанжарській публічній бібліотеці відбувся черговий сеанс дитячого кіно. На запрошення відділу культури і туризму Новосанжарської селищної ради відгукнулася адміністрація Руденківської школи, тож і руденківські учні долучилися до фестивалю дитячого кіно.
Щиро вдячні за участь!
Усіх бажаючих запрошуємо на наступний показ.

Долучайтеся до фестивалю дитячого кіно

Цікава зустріч

Сьогодні у Новосанжарській публічній бібліотеці відбулася зустріч молодого талановитого новосанжарського письменника, дипломанта Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», літературних конкурсів «Гранослов», «Крилатий лев» Юрія Коцегуба із учнями школи та активними відвідувачами бібліотеки. Молодий автор розповів про творчу діяльність та презентував книгу “Болбочан»

Цікава зустріч