Гордість громади

Вітаємо нашого чемпіона України Яремко Сергія, вихованця Новосанжарської ДЮСШ, який виборов І місце у ваговій категорії до 74 кг. Так тримати!

Гордість громади

До уваги жителів та гостей громади!

Полтавців попереджають про сильний сніг
☃️3 грудня на Полтавщині синоптики очікують погіршення погодних умов, оголошено штормове попередження.
❄️Уночі та вранці 3 грудня по області та в Полтаві – значний сніг, утворення снігового покриву висотою 2-7 см, повідомили в обласному центрі з гідрометеорології.

До уваги жителів та гостей громади!

Успіхи шахістів

Вихованці гуртка "Шахи", комунального закладу "Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради", Єгор Богомазов, Віталій Кузейко, Віталій Шмиголь та Олександра Завалій - учасники обласної шахової Гімназіади (керівник гуртка - Віталій Баранович)

Успіхи шахістів

З професійним святом!

Шановні працівники прокуратури!
Сердечно вітаю Вас зі професійним святом!

Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої мають стати верховенство права та дотримання прав і свобод людини. Сприяючи реальному утвердженню цих засад, прокуратура на ділі доводить свою спроможність поєднувати силу державної влади зі справедливістю.
Бажаю міцного здоров'я, витримки, наснаги, успіхів та вагомих досягнень, а винагородою за вашу щоденну наполегливу, чесну працю нехай стане довіра суспільства і торжество Закону, на сторожі якого стоїть прокуратури. Нехай кожна справа відзначається успіхом, нехай кожен день дарує сили, вдачу, бадьорість та особисте щастя.
З повагою селищний голова Інна КОБА

З професійним святом!

Із цікавістю до килимарства

На заняттях гуртка "Килимарство", що проходять у комунальному закладі "Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради", цікаво не лише дівчаткам, а й хлопчикам. На порозі зима, і юні килимарі вже готують чудові новорічні подарунки

Із цікавістю до килимарства

Невесела історія про людське свинство

Правду кажуть, що в гостях добре, а вдома найкраще. Так воно і є.

Для більшості  із нас найкращим спільним домом є місце, де народилися і живемо - Нові Санжари. Воно й зрозуміло. Чисті вулиці, зручні зони  для відпочинку, море троянд, що захоплюють і дивують наших гостей. Все, що хорошого маємо у Санжарах - результат щоденної копіткої праці багатьох людей. На  території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади  організована системна робота  з благоустрою. Надається адресна допомога громадянам похилого віку, які перебувають на обліку  в Центрі  надання соціальних послуг Новосанжарської селищної ради.

КП «Добрі руки плюс» та працівники відділу  благоустрою при виконавчому комітеті  проводять прибирання  вулиць селища щоденно з 8-00 до 17-00 год. КП «Джерело» проводить вивезення твердих побутових відходів  відповідно  до затверджених маршрутів.

Громадяни, які мешкають на території  об’єднаної територіальної громади мають змогу  вирішити питання утилізації, як побутових так  і органічних відходів.

Тому дуже обурює той факт, що серед нас все ж є не свідомі, які своїми діями шкодять усій новосанжарській спільноті – забруднюють навколишнє середовище і продовжують викидати сміття у пакетах до вуличних смітниць. Що відбувається далі, здогадатися не складно: у сміттєвих пакетах трапляються залишки їжі і їх розтягують собаки. Подивіться, які живописні картини вимальовують екологічні шкідники, прізвища  яких уже відомі (осіб  було встановлено по знайдених в сміттєвих пакетах квитанціях та акту по договору). Скоро вони будуть притягнуті до аміністративної відповідальності та чи вплинуть такі негативні приклади на інших? Перегляньте світлини… Неприємне видовище. Звісно, краще споглядати картини, що свідчать про благополуччя й порядок, наприклад, милуватися краєвидами селища з висоти  пташиного польоту, бо з такої висоти не видно слідів людського свинства.

Невесела історія про людське свинство

До уваги жителів громади!

В комунальній установі "Центр надання соціальних послуг" Новосанжарської селищної ради Полтавської області з грудня 2019 року для громадян похилого віку   та осіб з інвалідністю, які зареєстровані та проживають на території Новосанжарської ОТГ  буть надаватись послуги перукаря безкоштовно та на платній основі за адресою:  вул., Центральна, 25 (приміщення бібліотеки).

До уваги жителів громади!