НОВОСАНЖАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ( двадцять сьома сесія селищної ради сьомого скликання) РІШЕННЯ

Про присвоєння звання "Почесний
громадянин Новосанжарської селищної
об'єднаної територіальної громади"

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до рішення вісімнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання від 23 січня 2019 року № 10 "Про затвердження Положення про звання "Почесний громадянин Новосанжарської селищної обʼєднаної територіальної громади" та протоколу засідання Експертної ради № 1 від 06 листопада 2019 року, враховуючи клопотання директорів закладів освіти Новосанжарської селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Присвоїти РЕЦІ АНДРІЮ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ звання "Почесний громадянин Новосанжарської селищної обʼєднаної територіальної громади" за вагомий особистий внесок у розвиток Новосанжарської територіальної громади, закладів освіти Новосанжарської селищної ради та тісний зв'язок із громадськістю.

2. Оприлюднити це рішення у газеті "Світлиця" та на офіційному вебсайті Новосанжарської селищної ради.

Селищний голова                                                                                    І. О. Коба

НОВОСАНЖАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ( двадцять сьома сесія селищної ради сьомого скликання)  РІШЕННЯ

Українське дитяче кіно у Нових Санжарах

Хмарно, холодно, вітряно-у Нових Санжарах традиційна осіння погода. Ні жителів, ні гостей селища вона не злякає. Тож вдягайтеся тепліше-і вперед. А ми розкажемо, що цікавенького чекає на нашу малечу та учнівську молодь цього тижня.
За ініціативи відділу культури і туризму Новосанжарської селищної ради наша публічна бібліотека з 28 листопада по 20 грудня офіційно приєднується до показів клубного фестивалю "Українське дитяче кіно", яке вперше проводиться в Україні .
До програми фестивалю, який проводиться Артхус Трафік http://arthousetraffic.com за підтримки Державного агенства України з питань кіно http://dergkino.gov.ua та Фестивалю "Чілдрен Кінофест" http://childrenkinofest.com увійшли такі фільми:
- «Микита Кожум'яка» – анімаційний фентезі-фільм, знятий Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки, що розповідає про хлопчика Микиту, який повинен врятувати світ людей і світ магії від відьми.
- «Трубач» – сімейний комедійний мюзикл Анатолія Матешка про суперництво двох дитячих оркестрів.
- «Іван Сила» – пригодницький біографічний фільм, знятий за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу». Фільм оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами та дужістю.
- «Моя країна – Україна» – анімаційний народний казково-пізнавальний серіал про розмаїття нашої батьківщини; кожна історія – це казка, легенда або байка з конкретного місця в Україні, будь-то велике місто або маленьке село, поле або море.
Отже, 28 листопада о 10:00 годині Новосанжарська публічна бібліотека гостинно відкриє свої двері для наших найменших жителів громади, де у затишному читальному залі вони безкоштовно зможуть переглянути анімаційний фентезі-фільм «Микита Кожум'яка». А 29 листопада о 12:00 годині ми чекаємо на шкільну молодь на показі пригодницького біографічного фільму «Іван Сила».
Далі буде. Слідкуйте за нашими анонсами.

Телефон для довідок та організаційних питань щодо планування показів (05344) 3-10-14 Зуйкова Ірина Василівна, в.о. директора Новосанжарської публічної бібілотеки.

Українське дитяче кіно у Нових Санжарах

Мітинг-реквієм «Пам‘ять Голоду, Пам‘ять Серця» у Нових Санжарах

Хай горять свічки Голодомору.
Чуєш – душі аж до неба кличуть!
Хай горять вогненні білі свічі!
Пам'ятники болю – з колосками.
Нехай світить кожен дім свічками,
Хай в цей вечір в кожному віконці
Буде крапля вогняного сонця...
Щоб в бабусі серце не боліло,