Запрошуємо взяти участь

Свічка, що мерехтить у вікні, запалена о 16:00 год. наприкінці листопада кожного року - це традиція важлива не лише для пам’яті про Голодомор. Вона єднає нас і робить сильнішими. 23 листопада о 14:45 чекаємо на Вас біля адмінприміщення Новосанжарської селищної ради, де Ви зможете приєднатися до свічкової ходи та прийняти участь у мітингу-реквіємі «Пам‘ять Голоду, Пам‘ять Серця», що відбудеться біля пам‘ятного знака Жертвам голодоморів 1932-1933 років. Також Ви маєте нагоду відвідати Новосанжарську публічну бібліотеку, де розміщені цікаві тематичні виставки

Запрошуємо взяти участь

Зустріч з письменником до Дня Гідності та Свободи

Сьогодні у ЦКД відбулося відзначення Дня Гідності та Свободи у новому форматі. Це була цікава і емоційна зустріч з письменником, журналістом, громадським діячем, головним редактором кількох українських часописів Євгеном Положієм, яку підготували працівники культури Новосанжарської ОТГ – колективи центра культури і дозвілля, публічної бібліотеки, дитячої музичної школи.

Євген Положій відгукнувся на запрошення селищного голови Інни Коби і завітав до Нових Санжар саме у день відзначення свята патріотизму і гідності.

Цікавою і хвилюючою була його розповідь про створення книги «Іловайськ» і це спонукало багатьох новосанжарців і гостей селища придбати твір з автографом автора.

На зустріч з письменником завітали представники місцевого самоврядування, виконавчої влади активісти, місцеві поети, шкільна молодь. Особливо було  приємно бачити на заході педагогів та школярів Руденківської школи.

Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради ще раз вітає громаду і всю Україну зі святом і висловлює щиру вдячність письменнику Євгену Положію, його колезі по перу Юрію Ісаєву за незабутній час, проведений разом.

Зустріч з письменником до Дня Гідності та Свободи

З Днем Гідності та Свободи!

Хотіли Україну потоптати,
Але вона піднялася – ЖИВА!
Сказав Кобзар народу – повставати!
І до цих пір живуть його слова!
Хай заповіт Шевченка не загине,
Ми йдем за волю і за ПРАВДУ – з ним!
Бо Україна стане на коліна
Лиш перед Богом! Більш не перед ким!
Тримаймось, Люди! Крикнемо щосили!
Хай не керує нами різний «зброд»…
Ми РАЗОМ всі – велика й грізна СИЛА,
Яка і називається – НАРОД!
Прийшла пора всі ярма поскидати
І руки без кайданів піднести!
МИ будем РАЗОМ до кінця стояти!
БОРОТИСЬ!ЖИТИ! і ПЕРЕМОГТИ!

Шановна громадо!
Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході нашої держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно – визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках земляків, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!
З повагою – селищний голова Інна КОБА

З Днем Гідності та Свободи!

Вітаємо учасників і переможців!

З метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління поваги до мови свого народу 16 листопада було проведено районний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Активну участь у конкурсі взяли учні Новосанжарського ЗЗСО  І-ІІІ ст.. (з 8 учасників – 5 призових місць) та  Зачепилівського ЗЗСО І-ІІ ступенів (з 3 учасників - 2 призових місця).

Серед п’ятикласників другим став Васюта Юрій – учень Зачепилівської школи, третю сходинку посіла новосанжарка Свищ Марія.

Хороших результатів досягли учениці восьмого, дев’ятого і десятого класів Новосанжарського ЗЗСО  І-ІІІ ст.. - Берлим Анна, Коба Ксенія і Піскова Єлизавета, здобувши відповідно друге і два треті місця серед своїх однолітків.

Найкращого результату серед шестикласників вдалося досягти Подгорній Кірі, учениці Зачепилівської школи, а серед одинадцятикласників – новосанжарці Зікранець Анні. Тож вітаємо вас, Кіро й Аню з високими досягненнями - першими місцями! Ви умнички і великі молодці!

Усіма учасниками конкурсу пишаються ваші батьки, вчителі та вся новосанжарська громада!

Вітаємо учасників і переможців!