Шановні жителі та гості нашої громади!

21 листопада об 11:30 у Новосанжарському центрі культури і дозвілля відбудеться ряд заходів до Дня Гідності та Свободи: фото інсталяція, виставка літератури, презентація книги, зустіч із письменником Євгеном Положієм, який за півроку до Майдана, у 2004 році став ініціатором пішого походу сумських студентів на Київ, був активним учасником Революції Гідності у Сумах, автор книги «Іловайськ», невдовзі за мотивам якої у Канаді вийде вистава на французькій мові.
Запрошуємо учасників революційних подій, учасників АТО, молодь, громадськість взяти участь у заходах та вшанувати громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революцї Гідності

Шановні жителі та гості нашої громади!

З Днем працівників сільського господарства!

Як пахне хліб? Ви знаєте, як пахне хліб?
Диханням сівача, вогнем безсонних діб,
Трудом і творчістю, людським гарячим потом,
Він пахне солодко, як пахне меду сота.
Як тепло пахне хліб!
Любов’ю трударів,
І радістю земною,
І сонцем, що всміхалося весною,
І щастям наших неповторних діб,
Духмяно пахне хліб.

Шановні працівники сільського господарства!
Щиро і сердечно вітаю Вас з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Честь і хвала Вам за невтомну працю. Нехай не переводиться селянський рід на нашій землі, а Ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами. Посухи та зливи минуть Ваші угіддя, а врожай перевищує Ваші найсміливіші задуми. Миру, міцного здоров'я, невичерпної енергії, впевненості в завтрашньому дні.

Щастя, злагоди в кожну Вашу домівку!

З повагою, селищний голова Інна Коба.

З Днем працівників сільського господарства!

З міжнародним Днем студентів!

17 листопада відзначається міжнародний День студентів

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас з Днем студента - святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!

Студентство – воістину найкращий період життя. Бажаю вам відчути всі його переваги. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде багато. А ще будьте здорові, успішні, майте активну життєву позицію. Саме від вас та ваших вчинків, залежить майбутнє! Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя! Зі святом Вас!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

З міжнародним Днем студентів!

З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Сердечно вітаю вас з професійним святом, що об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, поштовиків, зв’язківців – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одні з основних прав громадян – право на доступ до інформації, право на свободу слова та спілкування.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте громаду своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся неупередженими і завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Селищний голова – Інна КОБА

З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Санжари у трояндах: підготовка до зимівлі

Сьогодні працівники Новосанжарської селищної ради добре потрудилися, аби підготувати троянди до зимівлі: проводили їх обрізання та окучування. Приємно, що нас підтримали працівники публічної бібліотеки, дитячої музичної школи, колективи КП "Джерело",КП «Центр культури і дозвілля», дитячих садків №1 "Сонечко", №2 "Лелеченька" Новосанжарської селищної ради. Тож хай добре зимується королеві усіх квітів, а наше селище і далі нехай потопає в трояндовім цвітінні.

Санжари у трояндах: підготовка до зимівлі