Біля БДЮТу буде алея!

Одночасно із оздобленням зовнішнього вигляду будівлі будинку дитячої та юнацької творчості працівники відділу благоустрою Новосанжарської селищної ради ведуть роботи по озелененню території, насаджуючи декоративні дерева

Біля БДЮТу буде алея!

Вдихнути нове життя

Вдихнути нове життя

Із засідання сесії селищної ради

12 листопада відбуласядвадцять сьома чергова сесія селищної ради сьомого скликання.

У переддень та за три дні до сесії працювали постійні комісії селищної ради.

Із засідання сесії селищної ради

Із засідання експертної ради

6 листопада у приміщенні селищної ради відбулося засідання експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Новосанжарської об’єднаної територіальної громади».

Спочатку присутні на засіданні ради ознайомилися із Положенням про звання «Почесний громадянин Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади» та складом експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин селищної об’єднаної територіальної громади.», а далі розглянули клопотання директорів закладів дошкільної освіти №1 «Сонечко» та №2 «Лелеченька» Новосанжарської селищної ради та адміністрації і трудового колективу Новосанжарського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради Полтавської області про присвоєння РЕЦІ Андрію Олександровичу звання «Почесний громадянин  Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади.

Одноголосно проголосували за те, аби рекомендувати кандидатуру РЕКИ Андрія Олександровича на присвоєння звання «Почесний громадянин Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади» та внести на розгляд постійних комісій селищної ради протокол підсумкового засідання Експертної ради.

Із засідання експертної ради

Тепло, як в родинному колі

Саме так новосанжарську делегацію зустрічали і приймали у Козельщині з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Спочатку була екскурсія до місцевої святині – Козельщинського жіночого монастиря Різдва Богородиці, а далі, як в родинному колі - спілкування, що супроводжувалися сценками, піснями, танцями, щирі привітання від очільників громад Олександра Троцького та Інни Коби.
Ми щиро вдячні Козельщинським аматорам сцени на чолі із начальником відділу культури і туризму Тетяною Власенко за ваш талант, який ви так щедро даруєте людям, за наші незабутні враження від зустрічі, та пережите відчуття душевної єдності.
Бажаємо усім вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення. Хай кожен день повниться веселим і мирним відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Низький уклін за Вашу святу місію – зберігати, творити і примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Тепло, як в родинному колі

З днем української писемності та мови!

Шановна громадо!
Щиро вітаю Вас з днем української писемності та мови!
Мова-це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників. Це найдорожчий скарб, переданий нам тисячами попередніх поколінь, виплаканий у давньому переказі, народній пісні, влучній приказці. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.
У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Хочу нагадати слова великої поетеси Ліни Костенко: «Жодна нація не вмирає від інфаркту. Спочатку їй відбирає мову». Тож нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Бажаю усім нам любові, щастя, взаємного розуміння і допомоги, щоб жити за Словом із якого почалася Україна.

З повагою, селищний голова Інна Коба

З днем української писемності та мови!