До Дня української писемності і мови

Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. Напередодні цієї дати, сьогодні Новосанжарська публічна бібліотека запросила своїх маленьких читачів, учнів Новосанжарської школи, до читальної зали книгозбірні на зустріч "З рідним словом міцніє моя країна".
Завідувач сектору по обслуговуванню дітей та юнацтва Юлія Киричок розповіла юним читачам про складний і тернистий шлях української мови до її визнання і становлення, про важливе значення мови в житті людини.

Діти вирушили в похід за знаннями до Країни мовних цікавинок, де змагалися у конкурсах: «Оживи слова", "Дзвіночок", "Буква-чарівниця", "Склади-стрибунці". На свято до допитливих читачів завітала Лисичка-сестричка (бібліотекар Людмила Гринько), з якою вони весело й гамірно розгадували кросворди, ребуси, шаради і головоломки.

Далі всі разом здійснили подорож по книжковій виставці-рекламі «Мово, рідна! Звучи в нашім домі!», біля якої був проведений огляд літератури «Рідна мова. Крапка. Українська».

Під час заходу бібліотекарі публічної бібліотеки та учні закликали користувачів шанувати і любити рідну мову, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу.

До Дня української писемності і мови

Успіхи ДЮСШ

З 28-го по 31-е жовтня у Полтаві проходив відкритий турнір з футболу серед юнаків 2010-го року народження.
На ці змагання з’явилось 10 команд України. «Гірник-спорт» - Горішні Плавні, КЗ ПДЮСШ «Молодь» - Полтава, «Динамо» - Харків, КДЮСШ - Суми, «Старт» - Рівне – одна група. Друга група - «Лідер» - Кобеляки, ФК - Полтава, ДЮСШ - Нові Санжари, «Мрія» - Купянськ, ДЮСШ -1 Київ.
Перший день змагань наші футболісти зіграли в нічию з двома потужними суперниками. Харківська «Мрія» 1-1 ( Святелик Ілля ), та ДЮСШ-1 Київ 1-1 (Кияшко Андрій) - досить непоганий старт.
Другий день - наші розгромили ФК Полтаву (2-1). Голи забили Погребняк Максим та Святелик Ілля. А от сусіди, Кобеляки, підкинули нам неприємні 0-1 .
Третій день - «Старт» Рівне і повний розгром Рівненської команди 1-5. Голи забивали Святелик Ілля , Кутенко Олександр, Погребняк Максим, Якуба Костянтин, Повстяний Сергій.
Завдяки програшу «по сусідськи» команда Новосанжарських футболістів на четвертий день змагань боролася за 5-6 місце. Хлопці іще раз отримали перемогу над ФК Полтава 2-1 (Погребняк Максим, Кіяшко Андрій)
За результатами змагань у важкій боротьбі здобуто 5-е місце з десяти команд. Тренерам Сліжевському С.Є та Вагнеру А.С. є над чим працювати, а спортсмени отримали цінний досвід, гарні емоції, незабутні канікули. Вітаємо спортсменів та тренерів команди!

Успіхи ДЮСШ

Слухання відбулися

Вчора відбулися громадські слухання по питанню: «Розроблення детального планування території в районі реконструкції складських, виробничих, адміністративно-побутових будівель та будівництво складських будівель по вул. Чкалова 11-б за межами населеного пункту смт Нові Санжари Полтавської області, на земельній ділянці площею 6,8 га».

Присутні заслухали презентацію розробника проекту і по ходу жвавого обговорення переконалися у корисності об’єкту для нашої громади тому за проект віддали свої голоси.

Слухання відбулися

Зі святом!

Сьогодні, у переддень професійного свята працівників соціальної сфери, селищний голова Інна Коба квітами і дарунками привітала тих, хто серед багатьох трудових доріг обрав свою нелегку, але таку потрібну людям.
Зі святом вас, шановні працівники соціальної сфери!

Зі святом!