З днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Ви — справжні світлі ангели добра,
Підтримки, віри та надії!
Дорога ваша буде хай ясна,
І збудуться сердечні усі мрії.

Хай дякують за ваш нелегкий труд,
За доброту й душевну ласку.
Хай на роботі добре справи йдуть,
Й попереду чекає тільки щастя!

Сердчно вітаю вас із професійним святом - людей, чия скромна і не завжди помітна праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла піклуватися та захищати усіх, хто найбільше цього потребує у нашому суспільстві.

Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.

Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності у бажанні і надалі служити інтересам нашої  Новосанжарької громади.

З повагою – селищний голова Інна КОБА

З днем працівника соціальної сфери!

Вдалий чистий четвер

Прохолода останнього дня жовтня не змусила працівників Новосанжарської селищної ради відмовитися від традиційного четвергового прибирання.

Приємно, що хороше починання знайшло підтримку у колективах Новосанжарської публічної бібліотеки та Зачепилівської школи

Вдалий чистий четвер

Із засідання сесії селищної ради

29 жовтня відбулася двадцять шоста позачергова сесія селищної ради сьомого скликання.

У переддень до сесії працювали постійні комісії селищної ради.

Із засідання сесії селищної ради

З Днем визволення України!

Шановні жителі Новосанжарської громади!

Дорогі ветерани!

28 жовтня – знаменна в історії України і в житті кожного з нас дата – 75-річниця з Дня визволення України від нацистських загарбників.

І сьогодні я низько вклоняюсь і висловлюю слова глибокої вдячності всім ветеранам - учасникам Другої Світової війни, партизанам. Уславлюю тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаю глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали підіймати Україну з руїн, згадую всіх, чиє життя забрала війна.

Шановні земляки! Будьмо гідними наступниками героїчного покоління визволителів, бережімо стабільність та мир, гуртуймося для того, щоб спільними зусиллями зробити прийдешній день кращим.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

З повагою селищний голова – Інна КОБА

З Днем визволення України!