До уваги жителів громади!

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжних засобом та будуть вилучені з готівкового обігу.

Водночас упродовж наступних трьох років громадяни зможуть обміняти монети дрібних номіналів без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам:

в усіх відділеннях українських банків – упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу до 30 вересня 2020 року включно; у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль) – упродовж трьох років з дати вилучення їх з обігу до 30 вересня 2022 року включно.

До уваги жителів громади!

З висоти пташиного польоту (Зачепилівка)

Мала Батьківщина видатного земляка, Героя України, відомого поета, громадського діяча, політика Бориса Олійника, село Зачепилівка з висоти пташиного польоту

З висоти пташиного польоту (Зачепилівка)

До 84-річчя Великого земляка

Борис Олійник – гордість наша  слава,

Пророк, титан, наш геній, наш герой,

Великий муж великої держави –

Слова засвідчив ці своїм пером.

22 жовтня на малій Батьківщині видатного земляка, Героя України, відомого поета, громадського діяча, політика Бориса Олійника, у Зачепилівці, пройшли заходи, присвячені його 84-річчю від дня народження.

Спочатку кожен бажаючий міг відвідати кімнату-музей, облаштовану у стінах Зачепилівької школи, посидіти за партою поета, ознайомитися із його життєвим і творим шляхом, оглянути відомі і маловідомі світлини.

Далі розпочався вечір пам’яті «Стою на своїй землі». Зі сцени Зачепилівського клубу віршованими рядками і піснями, покладеними на тексти талановитого митця, до присутніх зверталися селищний голова Інна Коба, учні Володимир Навроцький, Богдана Малиненко, житель села Денис Ковальов, голова Полтавського обласного відділення Українського фонду культури, заслужений працівник культури України , кавалер ордена княгині Ольги Олександра Сидоренко, залужений журналіст України Микола Ляпаненко, народна артистка України, солістка Полтавської обласної філармонії Наталія Хоменко, народний артист України, провідний артист Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Гоголя Василь Голуб, артистка Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Гоголя Світлана Коломієць, викладачі Полтавського коледжу мистецтв ім.М.Лисенка Сергій Рубан, Руслан Христиченко, Оксана Христиченко, студент Луганського університету культури і мистецтв Сергій Списюк, пошановувач творчості Бориса Олійника Володимир Бурмака, вокальний ансамбль «Лілея» комунального підприємства Центр культури і дозвілля Новосанжарької селищної ради. Захід вели Ольга Решітник і Олена Кононенко. Знімала телеоператор Віра Кумпан.

Вечір пам’яті запам’ятається кожному своєю душевністю щирістю та особливим відчуттям родинного затишку і тепла.

До 84-річчя Великого земляка

Громадські слухання

22 жовтня у с.Зачепилівка відбулися громадські слухання проекту Генерального плану з зонінгом забудови території с.Зачепилівка Новосанжарського району Полтавської області.
Учасники громадського слухання у кількості 25 осіб, з яких: жителів с.Зачепилівка, наділених правом голосу - 19 учасників, інших присутніх - 6 учасників, обговорили та схвалили проект Генерального плану з зонінгом забудови території с. Зачепилівка

Громадські слухання

Успіхи ДЮСШ

У Полтаві відбувся чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2007р.н та молодші. Команда ДЮСШ  посіла друге командне місце, поступившись у фіналі команді Полтава 1 .

Кращий гравець, Музика Андрій, виборов місце у збірній Полтавської області на чемпіонат України.

Успіхи ДЮСШ