Шановні служителі Феміди!

Щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста! Зичу вам здоров'я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я справедливості, захищеності нашої громади і кожного її жителя і процвітання України!
Селищний голова – Інна КОБА

Шановні служителі Феміди!

НОВІ РАХУНКИ

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевих бюджетів  Полтавської області, які відкриваються з 01.10.2019 відповідно до стандарту IBAN

НОВІ РАХУНКИ

Вітання тривають

Ветерани педагогічної праці отримують вітання від виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради

Вітання тривають

До Дня учителя

Святкового дня у ЦКД зібралася громада Новосанжарської ОТГ, запрошені та гості селища, аби в родинному колі відзначити День учителя.

Присутніх освітян вітали селищний голова Інна Коба, керівники навальних та дошкільних закладів Микола Решетило, Марія Краснюк, Ніна Романець, Світлана Левицька.

За багаторічну сумлінну працю, добросовісне ставлення до своїх обов’язків  учителі отримали почесні грамоти Новосанжарської селищної ради та сертифікати на суму 500 гривень, а ветерани були відзначені подяками та сертифікатами на суму 300 гривень.

Музичне вітання освітянам подарували народний артист України Павло Дворський і його талановиті сини Павло та В’ячеслав.

До Дня учителя

З Днем учителя!

Учителю! Ти йдеш по цій землі

І слід стає твій крок за кроком

Яскравим вогником у сутінках пітьми,

А все життя для тебе є уроком.

Ти бачиш те, що іншим не під силу,

І відповідь даєш на всі «чому?»

Ти не даремно тут, бо серце має крила,

Воно для всіх – віддать його кому?

Маленьким дітям, синьооким і чубатим,

Що ловлять погляд, кожен рух всяк час

Це щастя вчителя – його багато,

І слід яскравий – вогник не погас.

Шановні педагоги, мудрі наставники!

Кожне професійне свято – це свято насамперед корисно витраченого часу.

Години творчого пошуку, моменти  інтуїтивних відкриттів, роки наполегливої праці й секунди осяяння – усе це  Ваше освітянське життя, якого не опишеш у жодному звіті, плані чи конспекті, бо його відчуваєш тільки серцем.

Нині хочеться подякувати всім хто став на цю нелегку  стезю – учити й навчатися, говорити і  слухати, берегти традиції та відкривати нове в уже відомому. Віриться, що в кожного з вас  професійна доріжка буде щасливою і яскравою, немов рушник, вишитий  світлою ниткою добра. Хай здоровиться нам усім на важливі справи, великі задуми й сподівання, нехай педагогічна фортуна на зраджує Вас, а  найвищою винагородою за всі клопоти  й турботи будуть успіхи наших учнів.

Нехай для праці завжди вистачає натхнення та енергії, а дні відпочинку  радують затишком у колі рідних і друзів!

Невтомного польоту думки,  високих горизонтів для фантазії, глибини почуттів.

Нехай професійний успіх, творча наснага та оптимізм крокують поруч із Вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню всіх планів та задумів, як професійних, так  і  особистих.

Хай Ваші серця будуть як завжди  відкритими і чесними, думки  мудрими й добрими, а дії щедрими й успішними.

Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству  на подальший розвиток.

Хай вас благословляє Бог, хай вас завжди оберігає і дарує многії літа Матінка Божа. Низький уклін Вам, наші найкращі педагоги!

Селищний голова – Інна КОБА

З Днем учителя!

Про чистий четвер

Черговий чистий четвер, проведений працівниками Новосанжарської селищної ради. Територія прибрана і на душі приємно. Шкода, що хороша ініціатива так і не була підтримана мешканцями селища, зокрема підприємствами, організаціям, установами, діючими на його території