Новини селищної ради

З Міжнародним днем му́зики!

Як багатогранна музика! Як юно
Вона, звуча крізь пласти часу,
В серцях людських зачіпає струни
Любові, печалі, пам’яті, мрії.

З Міжнародним днем му́зики!

З днем люде́й похи́лого ві́ку!

Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та ви змогли зберегти гідність, віру, любов, які пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою і вдячністю селищний голова – Інна КОБА

З днем люде́й похи́лого ві́ку!

Із Всеукраїнським днем бібліотек!

Для мене книга – світло дня.
Для мене книга – зорі ночі...
Моя сім’я, моя рідня,
Мій розум, серце моє, очі...
Без книги я не проживу
Вже, як без вирію лелека...
Я і крізь вічність оживу
В отім святім: бібліотека...
Для вас я книгою лишусь,
Словами, строфами, рядками,
У пам’ять віршами впишусь
І прози буйними рядками...
В енциклопедіях знайду
Для вас усі найкращі гасла
І з ними у серця прийду,
Щоб свічка помислу не згасла.
Бо книга – то свято дня,
Бо книга – то і зорі ночі...
Моя сім’я, моя рідня,
Мій розум, серце, мої очі...

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім професійним святом- Всеукраїнським днем бібліотек! Нехай у Вас завжди буде натхнення, прагнення до пізнання всього нового, жага до знань, бадьорість духу та сила розуму! Бажаю Вам миру, творчої наснаги, натхнення, міцного здоров`я, родинного затишку та подальших успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі!

З повагою Інна Коба

Із Всеукраїнським днем бібліотек!

Із засідання сесії селищної ради

26 вересня відбулася двадцять п’ята чергова сесія Новосанжарської селищної ради сьомого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступник селищного голови, в.о. староста села Зачепилівки, керівники установ та підприємств Новосанжарської селищної ради та представники засобів масової інформації. У ході підготовки сесії напередодні відбулися засідання постійних депутатських комісій. На початку пленарного засідання традиційно привітали іменинників, які відсвяткували свої Дні народження у міжсесійний період.

        У ході засідання було розглянуто 21 питання порядку денного і,  незважаючи на їх чималий перелік, засідання двадцять п’ятої сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.
Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Інна Коба подякувала усім депутатам за роботу та активність при обговоренні питань.

Із засідання сесії селищної ради

День селища – особливе свято!

День селища – особливе свято! Воно об’єднало усіх, для кого Нові Санжари не просто назва географічного об’єкту, для кого найкраще у світі селище - це мамина колискова та її найрідніші, не здатні на зраду очі, татове слово і його надійні, готові підтримати руки. Лагідний погляд коханої, щира порада друга і найсвітліша посмішка сина чи доньки, внука чи внучки. День селища – це свято усієї нашої громади!
Святкування Дня селища розпочалося о 16.00 програмою для наймолодших жителів. Їх зібрала на танцювальному майданчику розважальна програма від студії «Світ емоцій». Дітей і дорослих порадували вікторини, ігри, танці, а срібний дощ, велетенські кульки та ростові ляльки стали для всіх приємним сюрпризом.
О 18 вектор святкування змістився до літнього кінотеатру. Там розпочався концерт за участі кращих художніх колективів і талановитих новосанжарців.
З подвійним святом – Днем визволення селища від нацистських окупантів та Днем народження селища присутніх вітали селищний голова Інна Коба, народний депутат України дев’ятого скликання Костянтин Касай і народний депутат України восьмого скликання Андрій Река. Далі Інна Олександрівна нагороджувала грамотами, цінними дарунками кращих працівників благоустрою та жителів селища, переможців фотоконкурсу до Дня Прапора України та конкурсу на кращу садибу, кращу вулицю, кращий благоустрій підприємств, установ, організацій селища в 2019-му році.Оплесками відпочиваючі зустріли зіркових гостей свята – кавер-групу «Holiday Band». Для усіх бажаючих свято продовжилося на танцювальному майданчику.

День селища – особливе свято!