З Днем народження, рідне селище!

Я-землячка Бориса Олійника,
Я - із краю лугів і хлібів,
Я- із роду романтиків, мрійників,
Що подекуди все ще вцілів.

Я- із берега тихої Ворскли.
Із забутих чумацьких шляхів,
Я- із краю гаїв солов’їних,
Що до ранку дарують свій спів.

Я люблю свої древні Cанжари,
Наймиліший куточок землі.
Їм звірятиму завжди, як мамі,
Свої мрії й надії свої.

З Днем народження, рідне селище!

З Днем визволення селища!

23 вересня – особливий день для нашого селища, адже 76 років тому Новосанжарщина була визволена від нацистських окупантівів. Ми низько схиляємо голови перед мужністю, героїзмом і солдатською звитягою, світлою пам’яттю загиблих, віддаємо данину поваги й шани воїнам-визволителям рідної землі.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті, в тилу, загинув на окупованій території, таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до перемоги.

Дорогі ветерани, спасибі вам за те, що ви, в надзвичайно важкій боротьбі, вистраждали і захистили нашу Свободу. За те, що своїми руками підняли наш край з руїн і що нагадуєте нам, як потрібно жити і любити свою Батьківщину!

У день визволення ми відзначаємо день народження найкращого у світі селища. Подивіться на довершені природою та людською працею краєвиди: охайні вулиці, вулички та провулки, помилуйтеся цвітінням безкрайого трояндового океану чи різнокольоровим мерехтінням центру селища вечірньої пори, надихніться тихоплинністю Ворскли, замріяністю лісів, парків, що так і манять у свої обійми, і погодьтеся - наше селище найкраще! Всі ці надбання – результат щоденної і наполегливої роботи усієї громади. Тож хочу звернутися до вас, шановні новосанжарці! Підтримуйте порядок і чистоту, створюйте зручності і комфорт для себе й оточуючих, вчасно реагуйте на звернення про допомогу, надавайте її тим, хто цього дійсно потребує.

Перш ніж критикувати, задумайтеся про особистий внесок у загальну справу процвітання спільної нашої домівки.

Бажаю вам здоров’я, щастя, упевненості в прийдешнє, ніколи не зазнати горя, біди і воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, рідних Нових Санжар, бажання  їх захистити, зробити ще красивішими, багатшими, квітучими!

Нехай на вулицях нашого селища завжди панує атмосфера миру і добра, а в життя кожного з вас доля приносить тільки позитивні зміни, сім’ї будуть міцними, а діти зростають здоровими і щасливими!

З днем визволення та з днем народження, рідне селище!

З Днем визволення селища!

Огляд номінантів

Сьогодні відбувся огляд номінантів на звання «Краща садиба», «Кращий багатоквартирний будинок», «Краща організація, підприємство, установа», «Краща вулиця селища». Переможців буде оголошено під час святкування Дня селища

Огляд номінантів

На ноги легше - душі веселіше

Вітряна погода, така як сьогодні, уже не стане приводом для поганого настрою жінок-каретниць – працівниць бригади благоустрою Новосанжарської селищної ради. То раніше вітер був суттєвою для них перешкодою, адже пересуватися селищем крутячи педалі. Тепер же мають нові екокарети, оснащені акумуляторними батареями.
«Красива, легка, зручна в роботі, - характеризує обновку Тетяна Вакула і додає, - Дуже поста в управлінні. Я відразу сіла й поїхала. Головне – вчасно зарядити акумулятор. Тоді ніяких зусиль. А коли на ноги легше, то й на душі веселіше. Веселіше, бо відчуваємо турботу про себе, бажання селищної ради, зокрема селищного голови Інни Коби, всіляко полегшити нелегку нашу працю».

На ноги легше - душі веселіше