Реформування української освіти в дії: у Нових Санжарах відбулася серпнева педагогічна конференція

28 серпня Новосанжарська альма-матер (школа) у своїх стінах гостинно зустрічала селищного голову Інну Кобу, ректора Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Віталія Зелюка, методистів ПОІППО та освітян Новосанжарської ОТГ. Офіційна частина пленарного засідання цьогорічної педагогічної конференції проходила під гаслом "Розвиток освіти-інвестиції в майбутнє ОТГ ".

Запрошуємо взяти участь у роботі серпневої педагогічної конференції

Шановні педагогічні працівники Новосанжарської ОТГ !Запрошуємо Вас взяти участь у роботі серпневої педагогічної конференції "Розвиток освіти-інвестиції в майбутнє ОТГ ", яка відбудеться 28 серпня 2019 року о 10:00 год. в актовому залі Новосанжарського закладу загальної середної освіти І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради. На Вас чекають огляд-виставки методичної літератури та нових видань підручників, виставка декоративно-прикладного мистецтва, зустріч з фахівцями Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

Запрошуємо взяти участь у роботі серпневої педагогічної конференції

Вітання селищного голови з Днем незалежності України

Шановна громадо!
Від щирого серця вітаю Вас з Днем незалежності України!
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та незалежності. Віками український народ кров’ю власних дітей здобував право бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі, право на незалежність та вільнодумство, право йти тим шляхом, який він сам собі обрав.

Хай все буде добре! У серці і в хаті,
В родині, в країні, у мами і в тата,
В дітей, у сусідів, близьких і далеких.
Нехай у садибі гніздяться лелеки.
Хай все буде добре! В роботі, і вдома,
Хай Вас не застануть печалі і втома.
Живіть, не хворійте, багатими будьте,
Кохайте, радійте і щастя даруйте.

Слава Україні!
Слава українському народу!

З повагою- селищний голова Інна Коба

Вітання селищного голови з Днем незалежності України

З Днем Державного Прапора України

Синій, як море, як день, золотий —
З неба і сонця наш прапор ясний.
Рідний наш прапор високо несім!
Хай він, уславлений, квітне усім!
Гляньте, на ньому волошки цвітуть,
Гляньте, жита в ньому золото ллють.
З жита й волошок наш прапор ясний.
З неба і сонця, як день весняний.

З Днем Державного Прапора України

За повідомленням Новосанжарського ДЕГС 28 серпня 2019 року з 08:00 до 15:00 буде тимчасово перекрито запірний пристрій на розподільному газопроводі у смт Нові Санжари у зв'язку із виконанням робіт по ремонту газороздільної системи. По закінченню виконання робіт 28.08.2019 газопостачання абонентам буде відновлено.