Новини селищної ради

Давайте покращувати нашу маленьку батьківщину разом

Ми-небайдужі до життя нашої громади. І не хочемо чекати змін, а готові створювати їх самостійно! А ви? Якщо-так, то нам з вами по дорозі! Цього року наша громада вдруге буде брати участь у конкурсі проектів Бюджету участі Полтавської області. Минулого року пасивність жителів нашої громади не дозволила Новосанжарській ОТГ отримати додаткові кошти із обласного бюджету на її покращення. Як показала практика, перемагають тільки активні громади. Тому цього року нам просто необхідно об’єднатися заради перемоги на благо нашої маленької батьківщини. Саме від того, як ми з вами будемо голосувати залежить, чи отримають наші проекти «Нові Санжари -безпечне селище. Встановлення системи відеоспостереження в смт Нові Санжари» (автор-Сергеєва Людмила Олександрівна) та «Острів щасливих дітей. Благоустрій території шкільного подвір’я Зачепилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника» (автор – Заріцький Михайло Андрійович) фінансування на їх втілення. Сума співфінансування одного проекту з обласного та місцевого бюджетів у 2019 році визначатиметься у співвідношенні 50 на 50: проекти-переможці отримають кошти з обласного бюджету до 50% від вартості проекту(до ста тисяч гривень) та у розмірі 50% (або більше)-з місцевого бюджету. Голосування за проекти розпочнеться з 9:00 год. 14 вересня 2019 року і триватиме до 17:00 год. 30 вересня 2019 року. Проголосувати ви зможете одним із запропонованих способів: на паперових бланках в пункті супроводу бюджету участі за адресою: смт Нові Санжари, вул. Незалежності, 41 (Новосанжарська селищна рада) за умови пред’явлення оригіналу паспорта громадянина України, ІD-картки чи інших документів, що підтверджують факт вашого проживання в Полтавській області, або в електронному вигляді за допомогою електронного цифрового підпису (наприклад, виготовити електронний цифровий підпис у Приват 24 можна за 5 хвилин) на сайті Полтавської обласної ради за посиланням bu.oblrada-pl.gov.ua. 
До речі, від сьогодні проект «Нові Санжари-безпечне селище» розміщено на сайті Бюджету участі Полтавської області під номером №35, детально з ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланням http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects, а проект «Острів щасливих дітей» поки що знаходиться на розгляді. Тож слідкуйте за нашими публікаціями та готуйтеся до голосування!
Усе залежить тільки від нас та нашого бажання! Ваша громадянська позиція та ваш голос можуть бути вирішальними! Давайте покращувати наше життя разом!

Давайте покращувати нашу маленьку батьківщину разом

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів

    Організатор конкурсу:Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради (39300 Полтавська обл. смт. Нові Санжари, вул. Незалежності,41).

 Підставою для проведення конкурсу рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від 09.08.2019 року № 123 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів на території Новосанжарської селищної ради

   Місце, датата час проведення конкурсу:

Місце: вул.Незалежності,41, смт. Нові Санжари Полтавська обл.

в приміщенні Новосанжарської селищної ради,

Дата: 19.09.2019 року

Час: 14.00.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів можна у начальника відділу земельних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища, надзвичайних ситуацій, будівництва та управління комунальним майном  - Браткова Андрія Павловича, тел.. 3-26-40

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг  з вивезення твердих та рідких побутових відходів

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Останнім часом в нашій мові з’являється багато запозичених слів, які не тільки складні у вимові, а й не зрозумілі за значенням. Наприклад, «рекрутинг» і похідні від нього «рекрутер», «рекрутинговий». Ці поняття напряму пов’язані з пошуком і підбором персоналу. Але як розібратись роботодавцю в нюансах рекрутингових послуг, що пропонують численні агентства? І які переваги має рекрутинг від державної служби зайнятості?

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Жителі вулиць Миру, Нова, Гагаріна та Молодіжної об'єдналися заради облаштування дитячого майданчика

  Ми тут. Ми всі. Ми є. Ми гурт. Єднаймося. 
  Ми є той ґрунт Подій майбутніх вирішальних.

                                                                     М. Вінграновський

Задати життєвого ритму мешканцям Новосанжарської об'єднаної територіальної громади вирішили жителі вулиць Миру, Нова, Гагаріна та Молодіжної що у Нових Санжарах, зібравшись разом заради спільної мети- облаштувати сучасну, комфортну зону відпочинку для малечі та підлітків. Діти- це наше майбутнє. І наш батьківський обов’язок — показати приклад того життя, якого ми бажаємо нашим дітям, онукам, правнукам. Як показує практика, покращити життя в об’єднаних територіальних громадах можна завдяки активній позиції самих громадян. Тому дуже приємно бачити, що і в нашій громаді є активні й позитивні люди, які розуміють, що один у полі не воїн. Працьовитості та ентузіазму цих людей можна позаздрити, вони не лінуються облаштовувати комфорт та затишок для своїх діток власними руками. Зі слів ініціатора заходу Андрія Скубія, добра справа об'єднала людей різних поколінь та спеціальностей.  Ідей багато. На сьогодні вони вже встановили власноруч зроблені паркан і лавочку. Новосанжарська селищна рада надасть їм метал, з якого вони власноруч виготовлять тренажери для воркауту. У свою чергу селищна рада надасть для дитячого майданчика гойдалки та здійснюватиме всебічну підтримку ініціативних жителів громади.

Жителі вулиць Миру, Нова, Гагаріна та Молодіжної об'єдналися заради облаштування дитячого майданчика

Від теорії до практики

Цікавий, динамічний, корисний дводенний тренінг "Цифрові комунікації як складова ефективного медіапростору ОТГ" 08-09 серпня організував і провів Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування для комунікаторів ОТГ.
Тренери тренінгу президент Української Асоціації Медіа Бізнесу Олексій Погорєлов та радник з комунікацій Полтавського ЦРМС Юрій Ісаєв вдало поєднали теорію і практику, що надихнуло усіх учасників на подальшу роботу по удосконаленню власних контентів. Як результат, з метою підвищення рівня інформованості населення, зокрема молоді, 09 серпня створено блог Новосанжарської ОТГ в INSTAGRAM. 
novi_sanzhary_otg
Велика подяка організаторам, тренерам та колегам з інших ОТГ !

Від теорії до практики

Атмосфера шкільного подвір'я «живить» душу дитини

Школа – другий дім для учнів Новосанжарської школи, в якому вони проводять більшу частину свого часу. Вона повинна бути не тільки осередком культури, а і мати красивий вигляд та бути зручною для всіх учасників навчально-виховного процесу. У прекрасних умовах дитина під керівництвом дорослого стає вправним дизайнером шкільного простору.
Можна впевнено говорити, що школа починається зі шкільного подвір’я. Атмосфера шкільного подвір'я «живить» душу дитини, розкриває її внутрішні резерви для пізнання навколишнього світу. Благоустроєна територія позитивно впливає на виховання та навчання дітей. Тому Новосанжарська селищна рада вирішила до початку нового навчального року розпочати покращення шкільного подвір'я Новосанжарської школи - встановити зручні лавочки, на яких можна відпочивати і готуватися до уроків протягом шкільних перерв та оснащити шкільне подвір'я велопарковкою з сучасним покриттям (старе асфальтне покриття замінять на тротуарну плитку "Старе місто"). І це тільки початок...

Атмосфера шкільного подвір'я «живить» душу дитини

Музична школа і будинок дитячої та юнацької творчості - на балансі Новосанжарської селищної ради

Сьогодні, 07 серпня 2019 року відбулася чергова двадцять третя сесія Новосанжарської селищної ради. Головувала на засіданні селищний голова Інна Коба. В роботі пленарного засідання також взяли участь керівники відділів виконавчого апарату селищної ради, в.о. старости Зачепилівського старостинського округу, депутати селищної ради, керівники установ та представники засобів масової інформації.
У ході засідання було розглянуто 21 питання порядку денного. Це зокрема:
- Про затвердження Положення про філію «Зачепилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника» Новосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради Полтавської області;
- Про внесення змін до Статуту Новосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новосанжарської селищної ради Полтавської області та затвердження його в новій редакції;
- Про затвердження передавальних актів щодо приймання майна Комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської районної ради;
- Про затвердження передавальних актів щодо приймання майна Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа».
Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання двадцять третьої сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.
Підбиваючи підсумки роботи сесії керівник громади Інна Коба подякувала усім депутатам за роботу та активність при обговоренні питань.

Музична школа і будинок дитячої та юнацької творчості - на балансі Новосанжарської селищної ради