Важлива інформація для роботодавців! Фінансова допомога, якщо ви працевлаштуєте учасника АТО

Рішенням Полтавської обласної ради № 1103 від 19.07.2019 р. внесено зміни до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 – 2020 роки  та затверджено  Порядок надання безповоротної фінансової допомоги суб′єктам господарювання для працевлаштування учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об′єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об’єднаних сил  та Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на фінансову підтримку заходів підвищення рівня зайнятості учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об’єднаних сил, членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих внаслідок поранення, контузії або каліцтва) учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об’єднаних сил».

Безповоротна фінансова допомога означає оплату витрат роботодавця на закупівлю обладнання та матеріалів для організації діяльності, модернізації виробництва за умови працевлаштування учасників бойових дій, які брали участь в АТО, операції об′єднаних сил.

Право на безповоротну фінансову допомогу має суб’єкт господарювання, який працевлаштовує строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості учасників бойових дій.

Важлива інформація  для роботодавців! Фінансова   допомога, якщо ви працевлаштуєте  учасника АТО

Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

В ході підготовки до двадцять третьої сесії Новосанжарської селищної ради сьомого скликання 05 та 06 серпня в кабінеті селищного голови відбулися засідання постійних комісій селищної ради, у роботі яких взяли селищний голова Інна Коба, представники апарату селищної ради, керівники структурних підрозділів, депутати, представники організацій та установ.

Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

У щоденних турботах

Новосанжарська селищна рада багато уваги приділяє благоустрою об’єднаної громади.

Так учора її колектив провів традиційний чистий четвер.

У щоденних турботах проводять трудові будні працівники відділу благоустрою. Чоловіки скошують траву у центрі селища та вздовж тротуарів, жінки пропоюють бур’ян на клумбах та газонах.

Сьогодні провели спилювання аварійного дерева по вул.Курортна.

У щоденних турботах

Правильно розмістіть оголошення

Для зручності поширення та розповсюдження необхідної інформації: комерційних, приватних оголошень, пропозицій у наданні послуг та ін. у Нових Санжарах було встановлено шість тумб для оголошень. Люди залюбки користуються наданою самоврядним органом послугою, та роблять це, зазвичай, не погодивши призначену для подальшого поширення інформацію у селищній раді.

Шановні новосанжарці та гості селища!

Якщо ви маєте намір оприлюднити своє бажання щось купити, продати, віддати чи обміняти, поширити інформацію про надання якихось послуг за допомогою спеціально передбачених Новосанжарською селищною радою місць і не порушувати встановлених правил благоустрою, вам необхідно погодити документ  - оголошення, проштампувавши його у загальному відділі селищної  ради. Дана процедура є безкоштовною та займе мінімум вашого часу. Звертаємо увагу, що не погоджені об’яви будуть видалятися працівниками відділу  благоустрою. Тож давайте ж будемо толерантними, будемо поважати працю один одного!

Правильно розмістіть оголошення

Результативний день

Результативний день

Один з-поміж багатьох

Сьогодні працівники Новосанжарської селищної ради провели ще один, з-поміж багатьох, традиційний чистий четвер. Усі, хто переймається чистотою та благоустроєм нашого спільного дому, приєднуйтеся!

Один з-поміж багатьох

Старт проекту

Сьогодні стартував, розрахований на два роки, проект Новосанжарської селищної ради «Капітальний ремонт благоустрою території дитячого садка «Сонечко» корпус №1 по вул.Незалежності, 43/7 у смт Нові Санжари Новосанжарського району Полтавської області» із залученням підрядної організації. В цьому році планується облаштувати тротуари, частину ігрових майданчиків із гумовим покриттям

Старт проекту