З Днем Національної поліції України!

Сьогодні селищний голова Інна Коба в урочистій обстановці привітала особовий склад Новосанжарського ВП в Полтавській області на чолі із начальником Петром Семенютою, подякувала за тісну співпрацю, вручила почесні грамоти Новосанжарської селищної ради та побажала, щоб зірки виконували всі найзаповітніші мрії та частіше падали з небес прямо на погони

З Днем Національної поліції України!

Шановні працівники Національної поліції Новосанжарщини!
Щиро вітаю вас з професійним святом!

День поліції – велике загальне

свято країни.

Рідко випадають вихідні та свята у вашій службі.

У будь-який час дня і ночі ви поспішаєте на допомогу людям.

Я вітаю Вас зі святом.

Нехай ваша служба буде легкою і безпечною.

Міцного здоров’я Вам, терпіння,  мужності.

Нехай після служби вдома Вас чекає любляча Вас родина.

Нехай плече ваших товаришів буде для Вас надійним тилом.

І нехай зірки виконують ваші найзаповітніші бажання та частіше падають з небес прямо вам на погони.

Благополуччя, достатку та доброго настрою Вам у свято!

З повагою – селищний голова Інна КОБА

Запрошуємо на свято Івана Купала

Івана Купала – мабуть, найнеординарніше свято, в якому вдало переплелися язичницькі і християнські традиції. Щороку на нього з нетерпінням чекають і дорослі, і малі.
Цьогорічне свято Івана Купала, яке буде святкуватися в Новосанжарській об'єднаній територіальній громаді, запам'ятається чуттєвими піснями, неймовірно красивими купальськими хороводами, яскравими купальськими вінками, веселими розвагами для малечі, запальними танцями та незабутнім вогняним шоу. Тож чекаємо на вас!
З повагою-селищний голова Інна Коба.

Запрошуємо на свято Івана Купала

З Днем молоді!

Хай доля іскриться, цвіте і не в'яне,
Хай рветься в політ, мов крило журавля,
До нових вершин, до мрії, до щастя,
Хай душу наповнять нові відчуття!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою селищний голова – Інна КОБА

З Днем молоді!

У боротьбі з вогнем

28 червня близько 12. 00 год. працівники Новосанжарського держлісгоспу  виявили загорання старого звалища ТПВ у с.Зачепилівка. Не гаючи часу, на місце надзвичайної події прибув підрозділ пожежної охорони держлісгоспу. Згодом йому на підмогу прибули еменесники та асенізаційні машини КП «Джерело». Разом із вогнеборцями пожежу гасили і місцеві жителі Олександр Коценко, Анатолій Курило, Юрій Гуденко. Протягом п'яти годин відбувалася боротьба із вогнем та задимленням. Станом на 17.00 год. пожежа була ліквідована.

Роботи проводилася під керівництвом заступника селищного голови Валентина  Івашини.

Дякуємо за небайдужість

У боротьбі з вогнем

Щасти вам, випускники-2019, на ниві дорослого життя!

Вчора для випускників Новосанжарької школи настав один із найважливіших днів в житті, день, що підсумовує пройдений шлях тривалістю в одинадцять років — випускний. Щасти ж вам, дорогі діти, на ниві дорослого життя!

Щасти вам, випускники-2019, на ниві дорослого життя!