З Днем журналіста!

Сьогодні ми відзначаємо свято тих, кому зобов'язані найсвіжішими новинами і найгучнішими сенсаціями. Ці люди виконують свою роботу навіть тоді, коли вона стає небезпечною, переслідуючи тільки одну мету - донести правду до читачів.

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Ваша праця, почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту.

Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа.

З повагою – селищний голова Інна КОБА

З Днем журналіста!

Для тісної взаємодії

Сьогодні, 5 червня, на базі Новосанжарської селищної ради відбувся семінар «Громада, держава та медіа: точки взаємодії в умовах реформ».

Реєстрація учасників розпочалася в кабінеті селищного голови о 9.00, після чого Інна Коба привітала учасників делегації і побажала плідної праці, хороших емоцій від зустрічі та приємного знайомства із наймальовничішим трояндовим містечком.

Далі радник з комунікацій Полтавського ЦРМС Юрій Ісаєв представив учасників один одному та висвітлив питання: «Можливості та загрози для екс-районок під час реформи децентралізації», «Синергія зусиль ОТГ та медіа як складова успіху».

Перший заступник директора Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Юрій Варченко говорив про важливість дотримання державницької політики в сучасному медіапросторі регіону та головні точки взаємодії медіа і влади під час реформ. А радник з децентралізації Олександр Ісип розповів присутнім про перспективи прийняття законопроекту №9294 для регіонів Полтавщини.

Після обговорення важливих питань учасники семінару відвідали мальовничі куточки селища та новосанжарську візитну картку – Медичний центр «Нові Санжари» Національної Гвардії України у супроводі секретаря селищної ради Олени Вовк та заступника селищного голови Вадима Россохи.

Для тісної взаємодії

ДО УВАГИ ГРОМАДИ!

В.о. старости с.Зачепилівка – Заріцький Михайло Андрійович прозвітує 15 червня 2019 року о 9.00 про свою роботу за 2018 рік перед жителями села Зачепилівка на відкритій зустрічі з громадянами в приміщенні Зачепилівського сільського будинку культури за адресою: с.Зачепилівка, вул.Шкільна, 6

ДО УВАГИ ГРОМАДИ!

День захисту дітей у Новосанжарській ОТГ

День захисту дітей – це свято, що не залишає байдужим майже нікого і Новосанжарська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості з радістю внесла свою яскраву сторіночку в нього, організувавши профорієнтаційний захід «Місто професій» у парку «Перемога»  селища Нові Санжари.

Для участі в святі були запрошені представники Новосанжарського районного відділу головного управління МНС України в Полтавській області, Новосанжарського відділку Кобеляцького відділення ГУ НП України в Полтавській області, Новосанжарського районного військового комісаріату та комунального закладу «Новосанжарський центр ПМСД».

Метою заходу було ознайомити учнів з організацією праці та специфікою роботи представників різних професій, навчити їх самостійно проводити аналіз професій і співвідносити свої особисті якості з вимогами, які висуває та або інша професія до людини.

Усім бажаючим була надана можливість особисто спробувати знаряддя і засоби які використовуються в роботі представлених професій, а також отримати різні інформаційні матеріали стосовно можливості професійного навчання і перспектив працевлаштування.

Діти з щирою цікавістю приймали участь в заході. Свято принесло масу позитиву та приємних емоцій!

Більше корисної та цікавої  інформації  ви дізнаєтесь  на сайті:  https://pol.dcz.gov.ua/

День захисту дітей у Новосанжарській ОТГ