Вітаємо випускників!

Сьогодні відбувся перший випускний бал у вихованців групи «Веселка» ЗДО №2 «Лелеченька» Новосанжарської селищної ради.

Урочиста обстановка, широка програма, вишукано вбрані діти, теплі, й водночас, схвильовані погляди батьків, педагогів, рідних.

Щиро вітаємо винуватців свята і бажаємо їм успіхів у країні знань, бути здоровими, веселими, щасливими!

Про благоустрій внутрішньої частини території Новосанжарського ОЗ

Цими днями тривають роботи по облаштуванню благоустрою внутрішньої частини території Новосанжарського ОЗ. Спочатку дорогу та місця накопичення води було ретельно розгредеровано, потім вкрито щебеневою сумішшю

Про благоустрій внутрішньої частини території Новосанжарського ОЗ

Вітаємо випускників!

Вчорашній день видався урочистим і зворушливим для педагогів, батьків та дітей ЗДО №1 «Сонечко» Новосанжарської селищної ради. Дівчатка із зачісками, у бальних сукнях із знанням справи позують перед камерами. Хлопчики – хто з метеликом, хто з краваткою – вмить перетворилися на кумедних джентельменів. Ще б пак! У вихованців «Сонечка» відбувся перший у їхньому житті випускний! Тож вітаємо винуватців свята і бажаємо їм легкої ходи цікавою, й водночас непростою, дорогою знань, бути здоровими, веселими, щасливими!

Про Міжнародний день вуличної музики у Нових Санжарах

У неділю о 10:00 год. на Народній площі у Нових Санжарах звучав саксофон, яким віртуозно володіє Юрій Сливка. Вдячні глядачі завзято аплодували кожній мелодії. О 16:00 год. для новосанжарців та гостей селища виступив гурт «Дель Тора». Було драйвово, весело й цивілізовано. Тож привітаємо нашу молодь у її гарних починаннях.

Про Міжнародний день вуличної музики у  Нових Санжарах

Запрошуємо на День вуличної музики у Нових Санжарах

Доброго ранку, громадо! Активна, ініціативна молодь Нових Санжар запрошує Вас підтримати їх. Прийдіть 19 травня на Народну площу в Нових Санжарах, з 10:00 до 17:00 год. на Вас чекають виступи талановитих місцевих виконавців та гостей нашого селища!

Запрошуємо на День вуличної музики у Нових Санжарах

День вишиванки у Нових Санжарах

Було круто!!! Всім учасникам дякуємо!!! Садочки «Лелеченька», «Сонечко», Зачепилівська, Новосанжарська школи, Центр культури і дозвілля, Центр молоді, сім‘я Черненків з Нових Санжар, вокальний ансамбль «Веселка», Наталія Рябуха, Ви -найкращі!!! Зі святом!!!

День вишиванки у Нових Санжарах